Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

Ajlar

Posty

60

Rejestracja

6 lut 2016, o 19:52

Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Postautor: Ajlar » 29 maja 2016, o 14:07

Jezeli chodzi o oferty pracy tymczasowej - zagranica, ale takze i w Polsce, to sporo ciekawych ofert ma Agencja Pracy Tymczasowej MG Solutions . Przejrzyjcie jej strone - moze akurat cos Wam wpadnie w oko.
no avatar
User

j.paw73

Posty

1

Rejestracja

27 gru 2016, o 13:29

Re: Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Postautor: j.paw73 » 27 gru 2016, o 13:36

Atrakcyjne oferty pracy w Niemczech. Pracowałem w Hannoverze w fabryce mebli. Super organizacja a zarobki o wiele większe niż u nas.
no avatar
User

Tomaashu

Posty

76

Rejestracja

24 kwie 2015, o 06:25

Re: Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Postautor: Tomaashu » 28 gru 2016, o 09:26

Szkoda ze w Polsce idea agencji nie jest tak rozwinięta, dzięki nim można upolować świetne oferty pracy no i zarobić fajne pieniądze.  Pozdrawiam
no avatar
User

Agas342

Posty

1

Rejestracja

10 sty 2017, o 21:04

Re: Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Postautor: Agas342 » 10 sty 2017, o 21:08

Wyjazd z taką agencją jest o wiele bezpieczniejszy. Jest pewna praca na miejscu nie jedzie się w ciemno. :)
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Postautor: LudwikB » 13 lis 2017, o 17:30

Brat jeździł kilka razy do pracy tymczasowej w Niemczech, ostatnio jeździł tam z agencją D&D z Raciborza http://danddpersonal.pl/ chwalił ich sobie, więc jak coś to wyżej są namiary. Pracował jako spawacz.
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Postautor: Lasiczka » 30 lis 2017, o 13:06

My osobiscie z firma kilka razy korzystalismy z roznych firm uczestniczacych w posrednictwie i wygrywala zawsze grupa No problem. bardzo porzadni i sumienni, jak im sie w normalny sposob wyjasni czego sie oczekuje od kandydatow to tak tworza ogloszenia, ze trafiaja do nas osoby naprawde zdecydowane. Cenilismy sobie do tej pory bardzo wspolprace. Pozdrawiam
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
no avatar
User

m_biniek

Posty

1

Rejestracja

11 sty 2018, o 22:23

Re: Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Postautor: m_biniek » 11 sty 2018, o 22:27

Wyjeżdżałem dwa razy do Niemiec. Raz do pracy w rolnictwie, a ostatnio w magazynie spedycyjnym. Praca nie łatwa ale finansowo bardzo się opłacało. Oni w tej agencji załatwiają dużo rzeczy także jest dużo łatwiej niż gdy pojedzie się w ciemno znając kiepsko język bez kontaktu jest trudno
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Postautor: Manna » 19 sty 2018, o 09:33

Ja właśnie bardzo szybko porzuciłam szukanie pracy na własną rękę i typowo na działania przez agencję się przeniosła, oferty są o wiele bardziej konkretne i łatwiej coś znaleźć, na https://www.people.com.pl/ polegam, dwa razy właśnie przez nich już pracę znalazłam i to jest zupełnie inny poziom ofert niż te, które na portalach ogłoszeniowych są dostępne
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

klar

Posty

221

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Postautor: klar » 15 maja 2018, o 07:16

EuroKadra.
Nie ma problemów z zatrudnieniem - każdy może znaleźć pracę, kwestia taka, czy macie w swojej okolicy ich placówkę.
Ogólnie - jeśli komuś tylko zależy na pracy, to ją ma. Rynek mocno się odmienił, coś sensownego znajdzie się dla każdego.
Tak to po prostu wygląda.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

mickele1982

Posty

5

Rejestracja

19 maja 2018, o 17:34

Re: Agencja pracy tymczasowej - MG Solutions

Postautor: mickele1982 » 22 maja 2018, o 13:07

Ja niestety nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc.
Wojna to pokój.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.123s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron