Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starcie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Iwo

17

13 lis 2016, o 15:56

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: Iwo » 23 paź 2017, o 19:41

Program do faktur i dokumentów online: https://faktury.pl/ma między innymi funkcję windykacji faktur. To bardzo ułatwia problemy z płatnościami. NIe trzeba samemu szukać kancelarii, która się tym zajmie.
no avatar
User

Dorota55

1

24 paź 2017, o 06:42

Katowice

Postautor: Dorota55 » 24 paź 2017, o 06:45

Oprogramowanie ja myślę że jest konieczne na start. Jest wiele na rynku programów które są przeznaczone dla nowych przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
User

Ethicnet21

1

20 lis 2017, o 15:04

Postautor: Ethicnet21 » 20 lis 2017, o 15:06

Na pewno warto zainteresować się takimi oprogramowaniami. Znaczącą skracają czas pracy i pozwalają oszczędzać koszty. A to na pewno jest ważnym czynnikiem przy rozkręcaniu biznesu.
Awatar użytkownika
User

Andiin231

1

22 gru 2017, o 13:52

Postautor: Andiin231 » 22 gru 2017, o 13:53

Każde oprogramowanie jest przydatne. Na pewno dobrze zaopatrzyć się w takie oferujące proste tworzenie wzorów dokumentów i zarządzania nimi w czasie pracy.
no avatar
User

klaudyna

25

4 paź 2017, o 14:11

Postautor: klaudyna » 27 gru 2017, o 17:47

Przecież po pierwszym miesciącu istnienia firmy trzeba się rozliczyć, wystawić jakieś faktury itp, więc -oczywiście że jest potrzebne:) Ale jak chcesz to zrobić tanio a dobrze to zobacz sobie na ofertę https://wfirma.pl/ miesięczne pakiety mają teraz za niecałe 14 zł a potem w razie czego możesz też wystawić PITa
no avatar
User

bizz

502

31 lip 2013, o 19:18

Postautor: bizz » 11 sty 2018, o 09:41

Jest naprawdę wiele aplikacji ułatwiających i usprawniających prowadzenie własnego biznesu, dlatego też w tej kwestii polecam wam zajrzeć do https://ekantor.pl/10-aplikacji-na-andr ... u-biznesu/ . Bardzo fajny artykuł, w którym przedstawiają aplikacje przydatne w biznesie.
no avatar
User

lungraff

1

23 maja 2017, o 12:34

Postautor: lungraff » 30 sty 2018, o 09:34

Dobre oprogramowanie pozwala wiele rzeczy sobie ułatwić. Ja pracuję w średniej firmie, ale nie wyobrażam sobie pracy bez Jira Polska. To naprawdę świetna platforma biznesowa, dzięki której można tworzyć projekty, komunikować się ze współpracownikami czy zapisywać urlopy etc. Nawet nie wiesz, ile czasu zaoszczędziłem, dzięki temu, że pracuję na tym programie :D

Gdyby ktoś był zainteresowany Jirą, zostawiam linka: http://jirasolutions.pl/
no avatar
User

Thertor

30

15 sie 2017, o 19:23

Postautor: Thertor » 5 kwie 2018, o 20:35

Takie systemy bardzo ułatwiają pracę w firmie oraz zarządzanie nią. Czasem jednak muszą one być tworzone tak aby były dopaowane do konkretynych wymagań danego biznesu. Takimi realizacjai wraz z pełnym wsparciem zajmuje się na przykład firma
Software House Mobile Management . Niedawno stworzyli bardzo funkcjonalny i świetnie działający system zarządzania dla mojego znajomego. Wydaje mi się, że możecie bez przeszkód się z nimi w takiej sprawie skontaktować!
Poprzednia