Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starcie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

GrażynaJ

Posty

8

Rejestracja

16 maja 2017, o 22:00

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: GrażynaJ » 12 lip 2017, o 20:22

Witam, to wszystko zależy od tego na czym chcemy się skupić. Ale czytałeś kiedyś może o https://www.bizin.pl/ ? Jak dla mnie nie ma lepszego systemu do wspomagania prowadzenia firmy. Fakturowanie, możliwość zarządzania magazynem, ewidencjonowania kosztów, środków trwałych. A do tego jeszcze możliwość obsługi płatności, kontroli kosztów i analiz finansowych. I to online, nawet jak byłam na urlopie, to mogłam wszystko na bieżąco kontrolować. Poczytaj sobie o tym systemie, bo jak dla mnie to dobra pomoc w prowadzeniu firmy.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: popielnik » 20 lip 2017, o 07:17

Czytam wątek i wyłoniłem dwie najważniejsze informacje: program do faktur poza księgową i tak się przydaje. oprogramowanie do sklepu internetowego nie musi być drogie żeby było dobre. to teraz zasadnicze pytanie co do drugiego stwierdzenia: ile to jest DROGIE?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: Marcelus » 24 lip 2017, o 07:38

Proponuję wejść na stronę https://sellingo.pl/cennik#!plany-abonamentowe i popatrz - to jest tanie i dobre oprogramowanie.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: TadekNiejadek » 24 lip 2017, o 10:24

Akurat u nich to można i promocję trafić. Ostatnio była na gratisowe rwd do grafiki ale nie miałem kasy tyle żeby sobie zafundować ale w tym miesiącu już ogarnąłem i akurat nowa promocja weszła, że jak się bierze grafikę u nich to abonament jest za darmo przez, w moim przypadku, rok czasu aż.
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: mozajka » 25 lip 2017, o 17:03

Jakie jest wasze zdanie na temat rozwiązań automatyzujących różnego typu procesy w firmie? Znalazłam Grafik Optymalny (https://www.grafikoptymalny.pl), który służy m.in. do nadzorowania czasu pracy i prowadzenia ewidencji online. Ilu z Was w tego typu oprogramowanie inwestuje na początku działalności? Ja przyznam, że korzystam od niedawna z bezpłatnego testu i zastanawiam się nad wdrożeniem tego i podobnych rozwiązań na stałe.
no avatar
User

matias1

Posty

14

Rejestracja

11 kwie 2015, o 12:55

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: matias1 » 25 lip 2017, o 17:59

Kupuje się gotowe oprogramowanie niby dla małej firmy a potem okazuje się że to kombajn, który nigdy nie będzie w pełni wykorzystany. Mój szef zaangażował wrocławską firmę informatyczną która dopracowała oprogramowanie do naszych potrzeb. Oprogramowanie działa sprawnie a dostawca oprogramowania błyskawicznie interweniuje w przypadku jakiejkolwiek usterek.
no avatar
User

al-gad

Posty

5

Rejestracja

3 paź 2017, o 11:08

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: al-gad » 3 paź 2017, o 11:17

Zależy od tego co będziesz robić, jedni potrzebują inni zupełnie nie.
no avatar
User

Iwo

Posty

17

Rejestracja

13 lis 2016, o 15:56

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: Iwo » 23 paź 2017, o 19:41

Program do faktur i dokumentów online: https://faktury.pl/ma między innymi funkcję windykacji faktur. To bardzo ułatwia problemy z płatnościami. NIe trzeba samemu szukać kancelarii, która się tym zajmie.
no avatar
User

Dorota55

Posty

1

Rejestracja

24 paź 2017, o 06:42

Lokalizacja

Katowice

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: Dorota55 » 24 paź 2017, o 06:45

Oprogramowanie ja myślę że jest konieczne na start. Jest wiele na rynku programów które są przeznaczone dla nowych przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
User

Ethicnet21

Posty

1

Rejestracja

20 lis 2017, o 15:04

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Postautor: Ethicnet21 » 20 lis 2017, o 15:06

Na pewno warto zainteresować się takimi oprogramowaniami. Znaczącą skracają czas pracy i pozwalają oszczędzać koszty. A to na pewno jest ważnym czynnikiem przy rozkręcaniu biznesu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.132s | 13 Queries | GZIP : Off ]