Prezent walentynkowy dla żony - co?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

RegalWK

5

4 lis 2017, o 18:38

Re: Prezent walentynkowy dla żony - co?

Postautor: RegalWK » 13 lis 2017, o 14:31

Myślę, że jakaś romantyczna kolacja tylko we dwoje będzie dobrym pomysłem. Do tego jakaś delikatna biżuteria albo bielizna.
osiągnięcie zdrowego intelektu wymaga odpowiedniego czasu i wysiłku.
no avatar
User

Manna

189

1 sie 2014, o 09:55

Postautor: Manna » 27 lis 2017, o 14:13

Myślę, że kolacja to bardzo dobry pomysł na prezent dla żony :) Idźcie razem w jakieś fajne miejsce, to super sposób żeby pobyc troche razem. Ja w Krakowie bardzo lubię Da Marco na mogilskiej, wybierzcie się tam, mają świetną włoską kuchnie
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Antoni34

342

30 wrz 2016, o 07:14

Postautor: Antoni34 » 1 gru 2017, o 22:01

Może czerwone szpilki ? Moja żona się cieszyła gdy takie dostała.
no avatar
User

lorndo

11

4 gru 2017, o 15:09

Postautor: lorndo » 3 sty 2018, o 15:53

to już ty powinieneś wiedzieć jak ją uszczęśliwić :D
no avatar
User

szemka

5

9 sty 2018, o 17:30

Postautor: szemka » 9 sty 2018, o 17:35

Czy żona lubi kwiaty? Woli kwiaty doniczkowe czy cięte?
Awatar użytkownika
User

Oliwia.eM

22

21 sie 2014, o 08:04

Postautor: Oliwia.eM » 10 sty 2018, o 12:41

Jeśli chodzi o prezenty, to my zazwyczaj kupujemy coś praktycznego, związanego z naszymi zainteresowaniami i to niezależnie od okazji - przynajmniej jeśli chodzi o takie kupne. Ja ostatnio akurat na urodziny dostałam lampę UV CR 2171 do manicure hybrydowego. Sprzęt naprawdę dobry i jak dla mnie przydatny.
A na walentynki można też inaczej zadbać o romantyczny nastrój :)
no avatar
User

Sophie

5

16 sty 2018, o 18:21

Postautor: Sophie » 16 sty 2018, o 18:25

A może by tak depilacja laserowa dla uroczej żony z okazji Walentynek, które tuż tuż? Polecam gabinet kosmetyczny w Lublinie. Zalecam rezerwację, by żona jeszcze w lutym wyszła stamtąd odnowiona z pożytkiem dla obojga ;) a jak dorzucicie manicure, to będzie w siódmym niebie ;)
no avatar
User

Pawełdyg

155

22 gru 2017, o 12:27

Postautor: Pawełdyg » 16 sty 2018, o 21:26

A moze takie cienie do powiek z http://alilla.com/sklep/ ? One sa hipoalergiczne, wiec kazdej kobiecie spasuja :) Moja jest nimi zachwycona
no avatar
User

billar

22

28 lis 2017, o 13:29

Postautor: billar » 18 sty 2018, o 01:18

Moim zdaniem na Walentynki idealnie sprawdzi się wszelkiego rodzaju biżuteria i zegarki. Kwiaty to już trochę nudny motyw, w końcu ile można ich dawać - co jakaś okazja to kwiaty: urodziny - kwiaty, imieniny - kwiaty, rocznica związku - kwiaty, itd. Lepiej jednak popisać się kreatywnością i podarować coś lepszego :) Swojej dziewczynie w tamtym roku sprezentowałem bardzo ładny, złoty zegarek na bransolecie. Bardzo ucieszyła się z podarunku :) Na dodatek nie musimy nawet wychodzić z domu i "przylepiać się" do wystawy w sklepach z zegarkami, żeby kupić interesujący nas model. Wszystko teraz da się załatwić przez Internet, np. w sklepach internetowych typu https://www.otozegarki.pl/zegarki-rodzaj/damskie bądź też w serwisach aukcyjnych, czy z ogłoszeniami. Główną zaletą jest dużo większy wybór, ponieważ możemy znaleźć takie zegarki, których nigdzie w okolicy nikt nie sprzedaje :)
no avatar
User

balbina3355

6

20 sty 2018, o 12:44

Postautor: balbina3355 » 20 sty 2018, o 13:16

Fajne pomysły :) Żonki się ucieszą.
PoprzedniaNastępna