biznes

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

WiktoriaKlaudia

Posty

4

Rejestracja

7 paź 2017, o 15:35

biznes

Postautor: WiktoriaKlaudia » 9 sty 2018, o 10:43

Planuję założyć dość duży biznes i będę potrzebowała dobrych regałów do magazynu. Czy ktoś z was może mi polecić jakiegoś profesjonalnego producenta regałów magazynowych ? Cena nie gra roli, lubię płacić za rzeczy, które są tego warte.
no avatar
User

BiznesForums.pl

Posty

17

Rejestracja

9 sty 2018, o 11:01

Re: biznes

Postautor: BiznesForums.pl » 9 sty 2018, o 11:03

Związku z zamknięciem aktualnego forum, zapraszamy na nowe forum!!!

Zapraszam serdecznie na nowe forum o biznesie ->>>>> http://www.biznesforums.pl/

Zapraszam do rejestracji, udzielania się, oraz polecaniu!
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: biznes

Postautor: Manna » 27 lut 2018, o 15:29

Ja z kolei znalazłam bardzo fajny sposób na biznes i zarabianie pieniędzy. Kupilam mieszkanie w stanie deweloperskim w nadmorskiej miejscowości Rowy. Jest to dokładnie apartament Lubicz znajdujący się w pięknej lokalizacji niedaleko morza. Mam zamiar wykończyć to mieszkanie i zacząć na nim zarabiac poprzez wynajem. Latem do Rowów przyjeżdża mnóstwo turystów, zatem popyt na wynajem jest ogromny.
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: biznes

Postautor: Fards » 5 mar 2018, o 06:20

Ja wynajmuję mieszkania w Krakowie. Myślę, że to świetna inwestycja na długie lata, ale oczywiście zakup mieszkania i wybór odpowiedniej oferty nie pozostawiam przypadkowi. Korzystam z biura nieruchomości Abc Dom, które znając rynek i moje plany wyszukuje odpowiednią ofertę. Dzięki temu wiem, że warunki mieszkaniowe pokrywają się z wymaganiami wynajmujących.
no avatar
User

oskan4915

Posty

1

Rejestracja

6 mar 2018, o 16:31

Re: biznes

Postautor: oskan4915 » 6 mar 2018, o 16:35

Na pewno warto się zastanowić nad sprzedażą sprzętu i akcesoriów do branży cnc ponieważ owa branża rozwija się bardzo dynamicznie i jest w niej bardzo duży potencjał.
no avatar
User

azielik

Posty

7

Rejestracja

5 mar 2018, o 20:46

Re: biznes

Postautor: azielik » 8 mar 2018, o 07:45

Ja osobiscie prowadze biznes usługowy - szkolenia dla firm, szkolenia HR (http://www.szkolenia-menedzerskie.pl), generalnie warsztaty handlowe, menedzerskie, biznesowe. Chętnie doradze - jak cos to pytaj konkretnie.
no avatar
User

Krolik35

Posty

15

Rejestracja

8 mar 2018, o 20:48

Re: biznes

Postautor: Krolik35 » 8 mar 2018, o 20:51

A ja zdecydowałem na na prowadzenie całorocznych domków holenderskich na wynajem, lokalizacja nad jeziorem. Trzeba zainwestowac na poczatku konkretną sumka, zwłaszcza jezeli nie posiada sie wolnej ziemi. Później sie zwraca ;)
no avatar
User

Gajusinka

Posty

5

Rejestracja

1 mar 2018, o 15:49

Re: biznes

Postautor: Gajusinka » 15 mar 2018, o 19:12

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Poszukuję właśnie w tym momencie jakiejś sprawdzonej firmy, która zajmuje się wieszaniem wszelkiego rodzaju banerów i reklam. Chodzi oczywiście o przeróżnego rodzaju prace na wysokości... Mieszkam na terenie Katowic i właśnie w Katowicach usługa powinna zostać wykonana... Macie w tym obszarze jakieś doświadczenie i dalibyście radę mi coś sprawdzonego polecić? Ja się właśnie zastanawiam, czy na przykład tego typu oferty są warte uwagi http://zwyzki-radlift.pl/ Z tego co popytałem znajomych, to polecali mi właśnie tę firmę... Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie, przydadzą mi się z całą pewnością :)
Na wsi każdy może być dobry. Tam nie ma żadnych pokus do zwalczania.
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: biznes

Postautor: oli32 » 9 maja 2018, o 08:09

oskan4915 pisze:Na pewno warto się zastanowić nad sprzedażą sprzętu i akcesoriów do branży cnc ponieważ owa branża rozwija się bardzo dynamicznie i jest w niej bardzo duży potencjał.


Masz rację. Warto też świadczyć usługi z wykorzystaniem takich maszyn i generalnie usługi dotyczące narzędzi do cnc. Są firmy jak ta http://prometobrabiarki.pl/remonty-obrabiarek/, które wykonują remonty czy modernizacje takiego sprzętu. I to działa.
no avatar
User

BlueBoat.pl

Posty

28

Rejestracja

3 kwie 2018, o 08:55

Re: biznes

Postautor: BlueBoat.pl » 9 maja 2018, o 11:39

Każdy biznes, czy mały czy duży lub średni potrzebuje jak ryba wody reklamy. Dobrym pomysłem jest inwestycja w takim przypadku w np. gadżety reklamowe - tak się składa, że tymi sprawami zajmujemy się od lat i chętnie pomożemy w sprofilowaniu gadżetów pod każdy biznes.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 13 Queries | GZIP : Off ]