Stylitka

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Martos

Posty

4

Rejestracja

18 gru 2017, o 23:01

Stylitka

Postautor: Martos » 18 gru 2017, o 23:06

Hej,

wiem, że tutaj wszyscy wymyślają jakieś biznesy w stylu lot w kosmos, ale ja mam bardzo prosty pomysł,
bo wydaje mi się, że wbrew temu co większość mówi, dobrze robi się takie proste biznesy - te przynoszą dobre dochody.
Pytanie mam tylko do Was, czy myślicie, że muszę mieć jakiś "dokument" na to że znam się na czymś?
Trochę czasami pracuję jako stylistka, ale czasami jak klient mnie o coś zapyta to brakuje mi podstaw. Nei chcę iść na studia,
dlatego wymyśliłam, że pójdę na studia podyplomowe - takie coś: https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/wizazystka---stylistka - myślicie, że to odbije się pozytywnie na klientach, czy raczej będą mieli to gdzieś? wydaje mi się, że dopiero teraz tak naprawdę czuję brak takiej mocnej bazy merytorycznej i przez to przydałoby mi się trochę nadrobić braki :/
no avatar
User

Agaga

Posty

82

Rejestracja

1 gru 2017, o 16:10

Re: Stylitka

Postautor: Agaga » 3 sty 2018, o 21:54

Dziewczyno jak bym wiedziała że mnie obsługuje osoba bez odpowiedniego wyszkolenia to więcej tam bym nie poszła i wszystkim wokoło powiedziała.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.077s | 13 Queries | GZIP : Off ]