obniżanie kosztów działania sklepu

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

obniżanie kosztów działania sklepu

Postautor: popielnik » 29 gru 2017, o 03:42

Cześć, zastanawia mnie kwestia stałego obniżania kosztów działania sklepu internetowego bez szkody dla korzystania przez klienta, a już na pewno nie jego kosztem, chciałbym, żeby to było dla nich na stałym poziomie. Może to też być jednorazowa obniżka ale chciałbym żeby była znacząca w takim wypadku. Jakieś pomysły? Zaznaczam, że posiadam stałą ilość współpracowników i raczej nie może się ona zmienić ponieważ działają w optymalnych warunkach.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: obniżanie kosztów działania sklepu

Postautor: SalamonK » 29 gru 2017, o 07:22

a mi się wydaje, że zawsze kogoś można zwolnić bez szkody dla interesu. nie wiem jak idzie u Ciebie automatyzacja ale nawet integrując z oprogramowaniem kuriera da się ograniczyć całą wysyłkę do tego, żeby osoba odpowiedzialna miała zapakować przedmiot i nakleić na paczkę gotowy karteluszek.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: obniżanie kosztów działania sklepu

Postautor: popielnik » 29 gru 2017, o 08:10

hah automatyzacją się nie mogę pochwalić ale i dlatego, że niewiele płacę za oprogramowanie. nie chcę pakowac się w jakieś duże zobowiązania bo mogą przyjść gorsze czasy z zamówieniami i będę sobie w brodę pluć.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: obniżanie kosztów działania sklepu

Postautor: TadekNiejadek » 29 gru 2017, o 08:29

hmm ale to nie są jakieś duże koszty przecież. oprogramowanie od esprzedaży można dobrać sobie względem abonamentu jaki się potrzebuje co znacznie obniża koszty użytkowania, do tego ich broker kurierski http://www.sendego.pl gdzie te koszty są o wiele niższe niż bezpośrednio u kuriera. choć nie wiem na jakiej zasadzie to dokładnie działa, to tak właśnie jest, że dzięki brokerom ma się niższe koszty. a do tego wybór między całą gamą inpostu, a DHL jeszcze.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: obniżanie kosztów działania sklepu

Postautor: popielnik » 29 gru 2017, o 12:49

rozumiem. a jakieś konkrety finansowe można by nakreślić?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: obniżanie kosztów działania sklepu

Postautor: Marcelus » 29 gru 2017, o 18:25

za duży wybór wagi, wielkości żeby tak ci to podawac paczka po paczce. zarejestruj sie na stronie i bedziesz miec cały cennik, a sama rejestracja do niczego nie zobowiązuje
no avatar
User

pamelakojder

Posty

26

Rejestracja

29 lis 2017, o 23:19

Re: obniżanie kosztów działania sklepu

Postautor: pamelakojder » 26 paź 2018, o 19:42

Polecam współpracę z firmą https://www.epaka.pl/ oferującą tanie wysyłki kurierskie. Obniżysz naprawdę bardzo dużo wysyłki towaru, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze i przyciągniesz większą ilość klientów wiadomo że teraz każdy zamawia tam gdzie jest taniej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron