Jak wybrać księgową

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

natkawal76

Posty

17

Rejestracja

21 paź 2016, o 07:02

Jak wybrać księgową

Postautor: natkawal76 » 12 gru 2017, o 07:27

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi biuro rachunkowe Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.
no avatar
User

rafal88

Posty

6

Rejestracja

11 gru 2017, o 17:56

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: rafal88 » 16 gru 2017, o 13:30

brat ostatnio wybierał ksiegowość w lublinie trzeba znaleźć kogoś kto bardzo dobrze się na tym zna
no avatar
User

Epakowacz.pl

Posty

13

Rejestracja

21 gru 2017, o 08:48

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: Epakowacz.pl » 21 gru 2017, o 09:11

Grunt aby dane biuro rachunkowe, księgowa- były godne zaufania i rzetelne i właśnie od tego należy zacząć. Na forum także znajdziesz kilka dobrych i sprawdzonych adresów biur rachunkowych.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: bask » 22 gru 2017, o 14:09

Patrz głównie na staż, na klientów, wiedzę - sprawdź czy się zna na podatkach dot. Twojej dziedziny. Ja tak rozmawiałem z p. M. Grabowską - główna księgowa w biurze Gama. Zaufaliśmy sobie od początku i nie było później żadnych problemów. Wszystko sprawnie, na czas, bez błędów, w dobrej cenie.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: milena_w » 23 gru 2017, o 22:00

Jeśli mowa o dokumentach księgowych, to jak wygląda przechowywanie dokumentacji pracowniczej? Jak zachować w niej porządek? Czy warto zdecydować się na zakup profesjonalnych pudeł archiwizacyjnych? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat? :-)
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: leoonarrd21 » 28 gru 2017, o 03:27

Moim zdaniem jeśli chodzi o dobrą Księgowość dla firm, to powinno się kierować przede wszystkim opiniami innych klientów danego biura. To będzie najlepszy wyznacznik rzetelności danej firmy. Ktoś z was uważa podobnie jak ja?
no avatar
User

majstr

Posty

21

Rejestracja

2 lis 2017, o 21:13

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: majstr » 29 gru 2017, o 10:44

W małej miejscowości - a w takiej niestety mieszkam- ciężko jest znaleźć dobrą księgową, tym bardziej jeśli tyle co otworzyło się firmę i terminy spotkań lub ceny (ok 500 zł o zgrozo!) mi po prostu nie odpowiadały. Narzeczona podrzuciła mi do wglądu oprogramowanie https://wfirma.pl/ gdzie księgowość można prowadzić samodzielnie w dowolnej chwili. I szczerze mówiąc mnie to odpowiada bo mam wszystko pod kontrolą, a zaległą fakturę mogę wystawić bez wychodzenia z łóżka no i na koniec roku szybko można wyliczyć PITa
no avatar
User

klaudyna

Posty

33

Rejestracja

4 paź 2017, o 14:11

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: klaudyna » 29 sty 2018, o 09:26

przy prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej papierologii nie ma wcale tak dużo i naprawdę można sobie z nią poradzić samodzielnie chociażby korzystając z oprogramowania wfirma. no a dodatkowo mają możliwość wystawienia pliku jpk który niestety od nowego roku dla vatowców jest obowiązkowy, wystarczy poczytać tu: https://wfirma.pl/jpk
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Jak wybrać księgową

Postautor: Adamus » 24 sie 2018, o 19:15

Na pewno księgową z dużym doświadczeniem w prowadzeniu księgowości sporej firmy. Do tego warto ułatwić jej pracę, ponieważ jeżeli chcecie przyśpieszyć proces dodawania faktur kosztowych oraz danych księgowych to polecam zwrócić uwagę na rozwiązanie które sami używamy, a mianowicie InvoiceDigitizer. Wszystkie dokumenty księgowe i umowy po prostu skanujemy i dzięki OCR mamy wszystko dostępne online co również upraszcza później ewentualne poszukiwania, czy wizyty u danego kontrahenta. Dzięki temu odciążycie ją od niepotrzebnej pracy i nie trzeba będzie zatrudniać kolejnej osoby :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.197s | 13 Queries | GZIP : Off ]