Mieszkanie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Mieszkanie?

Postautor: Fishy » 7 paź 2017, o 15:27

Zdecydowalibyście się na mieszkanie zaciągając kredyt czy bardziej bezpieczniejszy wynajem? Ja jednak wolałam nie ryzykować z kredytem. Po prostu lepiej było zdecydować się na wynajem luksusowych mieszkań kraków w czym utwierdziła mnie moja przyjaciółka. Takie mieszkanie to całkiem super opcja , ja pracuję w Krakowie i kocham to miasto, dlatego cieszę się ,że udalo mi się znaleźc tak dobre mieszkanie.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Mieszkanie?

Postautor: qbis88 » 8 paź 2017, o 18:28

Najlepiej odziedziczyć nie zadłużone w spadku;) Zarówno kredyt jak i wynajem to spory wydatek. Z dwojga "złego" wybrałbym kredyt i pewnie wkrótce czeka mnie podjęcie tej decyzji. Pozdr.
Awatar użytkownika
User

fasollo

Posty

5

Rejestracja

4 paź 2017, o 10:47

Re: Mieszkanie?

Postautor: fasollo » 13 paź 2017, o 18:23

Nie no, wybór dobrej firmy zajmującej się montażem takich elementów jak rolety, drzwi, okna, markizy, bramy garażowe, czy też moskitiery to z całą pewnością nie jest proste zadanie w dzisiejszych czasach. Ale wystarczy naprawdę dobrze się rozejrzeć w Sieci, popytać trochę o to znajomych i z całą pewnością uda się coś dobrego znaleźć.

Ja na przykład jakiś czas temu szukałem kogoś z Katowic. Akurat tak się złożyło, że nieco wcześniej moja siostra korzystała z usług http://roleter.com.pl/ w tym zakesie i sobie chwaliła. Ostatecznie też się na nich zdecydowałem i śmiało mogę powiedzieć, że nie żałuję. Po pierwsze, mają aż osiemnaście lat doświadczenia i udzielają pisemną gwarancję na oferowane produkty. Możemy zatem być naprawdę spokojni o dobrze wykonaną robotę :)

Ale gerneralnie rzecz biorąc, warto poszperać jeszcze trochę w Internecie, żeby wybrać naprawdę solidną firmę, która będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania :) Przy odpowiedniej metodzie wyboru firmy nie powinno to stanowić jakiegoś specjalnie dużego problemu :)
Błąd nie leży tam, gdzie jesteś. Był nim pierwszy krok w niewłaściwym kierunku.
no avatar
User

miras89

Posty

5

Rejestracja

19 gru 2017, o 17:47

Re: Mieszkanie?

Postautor: miras89 » 19 gru 2017, o 17:54

Lepiej zdecydować się na kredyt. Wtedy przynajmniej płacimy raty za swoje mieszkania. Przy wynajmie, czynsz płacimy obcej osobie i nie jesteśmy właścicielami mieszkania.
no avatar
User

magdalena022

Posty

3

Rejestracja

20 gru 2017, o 08:25

Re: Mieszkanie?

Postautor: magdalena022 » 20 gru 2017, o 08:36

ja zdecydowanie uważam , że lepiej spłacać własny kredyt, niż komuś płacić za wynajem
no avatar
User

MarysiaBodecka

Posty

3

Rejestracja

20 gru 2017, o 09:21

Re: Mieszkanie?

Postautor: MarysiaBodecka » 20 gru 2017, o 09:26

Ja też wolałabym płacić na swoje niż komuś
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Mieszkanie?

Postautor: danny4231 » 24 gru 2017, o 12:26

Ja zaryzykowałem i ogromnie tego żałuje. Wiecie, co jest najgorsze! Że wziąłem go we frankach szwajcarskich! To wszystko rokowało tak dobrze. Sporo kłopotów spotkało nas po drodze, a dopiero za sprawą współpracy z http://frankowe24.pl/ zaczynamy dochodzić do siebie. Ich pomoc prawna z zakresu kredytu we franku szwajcarskim okazała się niezwykle przydatna. Umowa o kredyt została już niemalże unieważniona. :)
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Mieszkanie?

Postautor: leoonarrd21 » 27 gru 2017, o 00:13

To oczywiste, że to lepsza opcja. Ja właśnie urządzam swoje nowe mieszkanie i przeglądam sobie Pufy dostępne w sklepie Jabbadesign :). Nie wiem na które się zdecydować, bo wybór jest tak duży. Może ktoś z was mi coś podpowie?
no avatar
User

Michalina88

Posty

24

Rejestracja

20 kwie 2018, o 14:46

Re: Mieszkanie?

Postautor: Michalina88 » 28 maja 2018, o 16:53

Całkiem niedawno przeprowadziłam się do Krakowa i dopiero poznaję to miasto. W sumie zamierzam tu osiąść na dłużej i zastanawiam się nad zakupem mieszkania na własność. Rozważam tę ofertę "developer Kraków". Czy ktoś z Was może kojarzy tę inwestycję i jest w stanie mi o niej powiedzieć coś więcej?
no avatar
User

Dawson

Posty

28

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:59

Re: Mieszkanie?

Postautor: Dawson » 30 maja 2018, o 13:02

Dokładnie, lepiej jest kupić własne mieszkanie niż wynajmować i spłacać komuś innemu. Ja znalazłem fajne mieszkanie w centrum w biurze nieruchomości Rzeszów http://www.karpatia.net.pl/. Najlepsza opcja :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.116s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron