Odzież robocza - czy ważna?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: danny4231 » 26 lis 2017, o 14:38

Jako właściciel dużej firmy zleciłem wykonanie odzieży roboczej na zamówienie. W hurtowej ilości uszyli ją dla mnie http://ariadnasc.pl/ Elementy garderoby moich pracowników są wykonane zarówno z dzianin, jak i tkanin. :) Odzież została wykonana na najnowocześniejszych maszynach.
no avatar
User

klaudyna

Posty

33

Rejestracja

4 paź 2017, o 14:11

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: klaudyna » 18 gru 2017, o 12:21

Odzież robocza jest niezwykle istotna, pracownicy z pewnością docenią standard prowadzenia firmy, jeśli zapewniasz im zarówno odzież, jak i obuwie. Sam prowadzę firmę budowlaną i zaopatruję się na http://www.kegel24.pl/ gdzie mają w ofercie nie tylko odzież roboczą, ale też odzież bhp, medyczną czy gastronomiczną, także myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą i zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki pracy :)
no avatar
User

Epakowacz.pl

Posty

13

Rejestracja

21 gru 2017, o 08:48

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: Epakowacz.pl » 21 gru 2017, o 09:04

To już zależy od rodzaju działalności, natomiast odzież robocza to zawsze bardzo istotny element na którym nie warto oszczędzać, tańszą i zrazem dobrej jakości odzie można znaleźć w sklepach online.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: cyryl18 » 22 cze 2018, o 07:51

Oczywiście, że ważna! Odpowiednia ochrona dla pracowników jest bardzo ważna. A do tego pozwala ona na pracę w dużo lepszych warunkach. My zaopatrujemy naszych ludzi w odzież z oferty http://www.badinx.com/ - doskonala jakość i super cena!
no avatar
User

martina

Posty

7

Rejestracja

21 cze 2018, o 12:31

Lokalizacja

Łódź

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: martina » 22 cze 2018, o 11:37

A co, chcesz kazać pracownikom brudzić ich normalne ciuchy albo jeszcze gorzej, naciągać ich na koszty z samodzielnym kupowaniem takich ciuchów? Trochę to niepoważne i mało profesjonalne, przynajmniej w mojej opinii. Jak się kupuje ciuchy robocze dla większej ilości pracowników, to wiele sklepów daje różnego rodzaju rabaty, zniżki itd., więc zawsze to jakieś obniżenie kosztów.
no avatar
User

SowikoPack.pl

Posty

43

Rejestracja

11 lip 2018, o 06:27

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: SowikoPack.pl » 11 lip 2018, o 06:34

Moim zdaniem odzież robocza/bhp jest bardzo ważna i to również kwestia bezpieczeństwa pracowników, akurat to jeden z tych aspektów na jakich absolutnie nie warto oszczędzać. Dobra odzież robocza posłuży nam przez dłuższy okres czasu.
no avatar
User

Marta123

Posty

1

Rejestracja

11 lip 2018, o 12:51

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: Marta123 » 11 lip 2018, o 12:55

Oczywiście, że jest ważna. Według mnie jest wręcz niezbędna dla każdego pracownika.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: danny4231 » 12 lip 2018, o 16:04

Oczywiście, że tak! W szczególności nie można zapominać o takich dodatkach jak chociażby rękawice dla pracowników. Osoby pracujące na terenie mojego zakładu mają dostęp do rękawic gumowych w które zostaliśmy zaopatrzeni dzięki Larkis http://www.larkis.pl/ . Wykonane z najwyższej jakości materiałów chronią dłonie moich pracowników a do tego znacznie pomagają w pracy.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: dona3 » 26 lip 2018, o 14:57

Oczywiście, że ważna! Tym sposobem zapewniamy nie tylko solidniejszą jakość pracy na terenie naszego zakładu, ale również poprawia się bezpieczeństwo zatrudnionych osób. Zawsze stawiamy na jakość, również w przypadku odzieży - dlatego kupujemy ją od www.behapert.pl . Od góry po dół, stroje naszych pracowników pochodzą z ich oferty!
no avatar
User

Drukarnia-Panda.pl

Posty

61

Rejestracja

27 lip 2018, o 07:25

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: Drukarnia-Panda.pl » 27 lip 2018, o 07:37

Jeżeli nasza firma coś produkuje to tak. Ale ogólnie jest to ważne, gdyż świadczy o profesjonalizmie naszej firmy i dobrym podejściu do pracowników.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 13 Queries | GZIP : Off ]