jak pozbyć się stresu

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

dnowaczek878

Posty

36

Rejestracja

23 lis 2015, o 11:40

Re: jak pozbyć się stresu

Postautor: dnowaczek878 » 3 paź 2017, o 21:39

Dla mnie jednym z lepszych sposobów na stres jest zdecydowanie ciekawy artykuł. Dzisiaj czytam https://www.cafesilesia.pl/tim-hortons- ... lem-kanady
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: jak pozbyć się stresu

Postautor: Antoni34 » 16 gru 2017, o 22:05

Kup sobie dobry sprzęt na siłownie i trenuj po pracy.
no avatar
User

Witkarrek

Posty

5

Rejestracja

23 gru 2017, o 17:30

Re: jak pozbyć się stresu

Postautor: Witkarrek » 27 gru 2017, o 18:41

Też myślę, że znalezienie hobby powinno być świetnym sposobem na odstresowanie się. Najlepiej znaleźć coś co będziecie robić ze swoimi znajomymi czy partnerami ale również możecie po prostu znaleźć sobie rozrywkę dla was samych. Ja lubie się spotykać ze znajomymi ale to gry komputerowe czy nawet te na komórki mnie najlepiej odstresowują. Teraz męcze na telefonie tą gierkę https://play.google.com/store/apps/deta ... ash.mobile w klimacie Wikingów
Awatar użytkownika
User

MihaelSSE

Posty

5

Rejestracja

25 gru 2017, o 13:40

Re: jak pozbyć się stresu

Postautor: MihaelSSE » 28 gru 2017, o 12:34

Jeżeli stres jest naprawdę problemowy warto byłoby się wybrać do specjalisty. Albo znaleźć swój sposób na stres. Dla mnie jest to muzyka.
Ludzie! każdy z was mógłby, samotny, więziony,
Myślą i wiarą zwalać i podźwigać trony.
Awatar użytkownika
User

pistolerro

Posty

4

Rejestracja

25 gru 2017, o 16:10

Re: jak pozbyć się stresu

Postautor: pistolerro » 28 gru 2017, o 17:12

Na stres najważniejsze jest odpowiednie nastawienie. Psycholog potrafi w tym naprawdę pomóc.
Ludzie byli zdolni robić tyle niesamowitych rzeczy, a mimo to tak często siedzieli bezczynnie, wypowiadając tylko słowa.
no avatar
User

master

Posty

74

Rejestracja

30 lis 2014, o 18:34

Re: jak pozbyć się stresu

Postautor: master » 1 lut 2018, o 18:16

Warto udać się do Kliniki Psychomedic. Mają tam świetnych psychologów. Jeśli mamy jakieś problemy, to faktycznie taka pomoc może okazać się skuteczna. Można w ten sposób sobie pomóc. Nr telefonu do rejestracji to 22 253 88 88 .
no avatar
User

damana

Posty

5

Rejestracja

9 lut 2018, o 10:21

Re: jak pozbyć się stresu

Postautor: damana » 9 lut 2018, o 10:31

Najlepiej w ogrodzie, na spacerze, na rybach. Z naturą po prostu.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: jak pozbyć się stresu

Postautor: Apol » 10 lut 2018, o 13:21

Granie na instrumentach potrafi porządnie odstresować, a do zaczęcia nauki nie potrzeba wcale zbyt wiele, tak naprawdę wystarczą chęci http://www.miasto-dialogu.pl/nauka-muzyki/
no avatar
User

leila

Posty

13

Rejestracja

27 lut 2018, o 05:32

Re: jak pozbyć się stresu

Postautor: leila » 27 lut 2018, o 06:39

ja miałam taki stres w pracy poprzedniej, nie spałam po nocach, w dzień chodziłam rozdrażniona, wszystko mnie potwornie irytowało. I kupiłam sobie takie krople Relaxina Plus, powiem wam pomogły mi jak nie wiem. Zaczęłam przesypiać noce, a i nerwy mi ukoiła . Znajoma mi poleciła ten środek, naturalny jest więc bez obaw
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: jak pozbyć się stresu

Postautor: GimliK » 7 mar 2018, o 18:57

Moim zdaniem remedium na stres jest sport i jakaś inna pasja. Człowiek musi miec wentyl, nie może myśleć tylko o pracy i rodzinie, trzeba miec odskocznię. Ja sporo jeżdżę na rowerze, pływam, lubię sobie postrzelać z łuku a największą moja pasją poza sportem jest modelarstwo. To uczy cierpliwości, dokładności, moim zdaniem wycisza. Zdecydowanie polecam to na hobby. Można spróbować z http://www.scorpio-polska.pl/ ekipa na pewno doradzi co kupić na początek.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.537s | 13 Queries | GZIP : Off ]