Stolarnia - kilka pytań

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Tajfuniarz

Posty

1

Rejestracja

24 maja 2009, o 15:51

Stolarnia - kilka pytań

Postautor: Tajfuniarz » 24 maja 2009, o 16:01

Witam wszystkich serdecznie mam pare pytan odnosnie usług stolarskich , niedługo mój ojciec planuje założyć swoją mini stolarnie tzn. chce kupic pare maszyn podstawowych takich i robic meble altanki biurka komody itp. ale nie chce rejestrować tego jako firmę tylko poprostu robic i sprzedawac na aukcjach internetowych i moje pytanie jest takie ze jesli zareklamuje sie w internecie napisze ze robi meble na zamowienie bedzie reklamowal swoje wyroby to moze przyczepic sie do niego urząd skarbowy np. ?


i w ogóle jak myślicie jest to dobry sposób na biznes bo maszyny do takiego interesu to kokszt około 5 tyś złoty a z tego co sie orientowałem to powinny te pieniadze zwrócić w przeciagu nieco ponad miesiąca i jeszcze cos moj ojciec bedzie niedługo na rencie strukturalnej takze nie bedzie musiał byc nigdzie zarejstrowany jako pracownik ta stolarnia to w ramach dorobienia kasy a do tego moj ojciec lubi strugac robić różne ławki itp. także przyjemne z pożytecznym :)


prosze o jakies porady w tej sprawie z góry dziekuje :)
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: Stolarnia - kilka pytań

Postautor: Biznesforum » 24 maja 2009, o 19:56

Zdecydowanie należało by zarejestrować firmę ;)
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Stolarnia - kilka pytań

Postautor: Kocica » 26 gru 2012, o 17:31

No i jak ta stolarnia?
Ruszyło coś?
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Stolarnia - kilka pytań

Postautor: Melonik » 9 cze 2016, o 12:32

Własna stolarnia to bardzo dobry pomysł, tylko trzeba dobrze to rozplanować. Jeżeli zdecydujesz się na produkcje mebli to warto pomyśleć o tym by akcesoria meblowe były dobrej jakości. Dzięki temu klienci będą wiedzieć , ze u Ciebie dostaną produkty dobrej jakości.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Stolarnia - kilka pytań

Postautor: danny4231 » 8 gru 2017, o 14:38

Produkując meble tego typu nie powinniście zapominać o akcesoriach, dzięki którym nadacie im kolorów i atrakcyjności . W szczególności sporą furorę mogą zrobić meble na kółkach, lub rolkach. Zawiasy oraz zaślepki to równie ważny, dodatkowy element wyposażenia. Jako właściciel produkujący meble w podobnym stylu zaopatruję się w produkty od http://www.stawik.pl/ - to jest to!
Awatar użytkownika
User

Meg66

Posty

5

Rejestracja

5 gru 2017, o 20:34

Re: Stolarnia - kilka pytań

Postautor: Meg66 » 9 gru 2017, o 16:08

Bardzo przydatne informacje ;) Dzięki wielkie ;) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
drzewa muszą przetrwać zimę, żeby stały się silne i wielkie
no avatar
User

stoperek

Posty

3522

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Stolarnia - kilka pytań

Postautor: stoperek » 4 sie 2023, o 11:18

Polecam szczerze pomyśleć o współpracy z firmą https://artco-warszawa.pl/ W ich bogatym asortymencie znajdziecie wiele ciekawych produktów od okuć do drzwi, samozamykaczy, okuć antypaniczne przez zamki i klamki do drzwi p.poż. aż po zawiasy do drzwi bezprzylgowych i wiele więcej. Większość oferowanego przez nich asortymentu dostępna jest z magazynu a pozostałe produkty wykonują na zamówienie. Dbają o swojego klienta więc możecie spokojnie im zaufać a współpraca będzie układała się wzorowo.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 13 Queries | GZIP : Off ]