Program do zarządzania projetkami

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

lilo

Posty

3

Rejestracja

12 maja 2017, o 12:07

Program do zarządzania projetkami

Postautor: lilo » 18 maja 2017, o 12:13

Witam!
Szukam programu do zarządzania projektami, z dostępu z przeglądarki. Nie zależy mi na skomplikowanym i dużym narzędziu. Potrzebuję przy jego pomocy tworzyć projekty, przypisywać do nich osoby, czas w jakim mają zostać wykonane oraz ustalać, które z nich są priorytetowe. Najlepiej gdyby było to narzędzie proste w obsłudze i niedrogie. Ktoś coś poleci?
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
User

Tropek

Posty

9

Rejestracja

19 maja 2017, o 21:53

Re: Program do zarządzania projetkami

Postautor: Tropek » 21 maja 2017, o 21:24

Pytanie jest jeszcze aktualne? Niewykluczone, że będę wstanie pomóc, ale nie mam pewności. Liczę, że możliwie jak najszybciej odpowiesz.
Najmroczniejsze czeluście piekieł zarezerwowane są dla tych, którzy zdecydowali się na neutralność w dobie kryzysu moralnego
no avatar
User

marcinmichnicki

Posty

6

Rejestracja

9 cze 2015, o 00:53

Re: Program do zarządzania projetkami

Postautor: marcinmichnicki » 25 maja 2017, o 09:36

Ja Tobie polecam http://pmcompass.pl/. Jest to dobry polski program do zarządzania projektami. Sam go używam, więc mogę Tobie polecić. Ma wszystkie funkcje o których piszesz, jest prosty w obsłudze i dostępny z przeglądarki. Cena jego w porównaniu do innych tego typu narzędzi jest nie droga, bo od 39 zł za miesiąc. Przetestuj go sobie, możesz to zrobić przez miesiąc bez ponoszenia żadnych kosztów.
no avatar
User

tymanski

Posty

20

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:42

Re: Program do zarządzania projetkami

Postautor: tymanski » 27 cze 2017, o 06:04

my korzystamy z billennium elements od billennium i musze przyznac ze jest to naprawde intuicyjny program a przy tym ma szereg przydatnych funkcji. Zarzadzanie procesami w firmie jest teraz o wiele szybsze i prostsze a do tego jest zdecydowanie wieksza kontrola nad wszystkim. Nie musze tez chyba wspomninac o tym ze koszty operacyjne sa o wiele mniejsze dzieki temu
Awatar użytkownika
User

Osnbam332

Posty

1

Rejestracja

4 gru 2017, o 15:36

Re: Program do zarządzania projetkami

Postautor: Osnbam332 » 4 gru 2017, o 15:38

Program proces.io powinien spełnić Twoje oczekiwanie. Działanie jest bardzo proste i na pewno łatwo się wdrożyć w tego typu rozwiązania zarządzania procesami. Pozdrawiam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 13 Queries | GZIP : Off ]