Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłacić?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłacić?

Postautor: Thief » 8 lis 2017, o 14:15

Podpowie ktoś gdzie można szybko wziąć pożyczkę, najlepiej przez internet i z możliwością szybszej spłaty? Będę wdzięczny za odpowiedzi bo potrzebuję teraz trochę gotówki ale za parę dni powinienem dostać pieniądze z zagranicy które poszłyby na spłatę tego kredytu. Pozdrawiam.
no avatar
User

zielonooka

Posty

19

Rejestracja

26 lut 2014, o 13:32

Re: Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłac

Postautor: zielonooka » 9 lis 2017, o 09:52

Tylko po co szybciej spłacać? Jak przyjdzie kasa z zagranicy to spożytkuj inaczej a niech kredyt sobie leci. Poza tym nie wydaje mi się żeby ekspresowe pożyczki można spłacić przed terminem. Nawet niektórych kredytów w bankach tak się nie da spłacać.
no avatar
User

Gajowy

Posty

29

Rejestracja

19 wrz 2013, o 13:31

Re: Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłac

Postautor: Gajowy » 9 lis 2017, o 14:51

Zajrzyj na www.latwykredyt.pl bo tam na pewno można spłacać pożyczkę przed terminem. Z płynnością bywa u mnie różnie ale jak mam pieniądze to wolę szybciej spłacić bo naraz można mieć tylko jedną. Dzięki temu mam możliwość doładowania budżetu kiedy wypadnie coś nieprzewidzianego. Kwestia osobista ale wydaje mi się że to rozsądne postępowanie.
no avatar
User

Calzedonia

Posty

114

Rejestracja

8 maja 2017, o 07:55

Re: Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłac

Postautor: Calzedonia » 9 lis 2017, o 22:14

Zerknij na stronę https://www.moneyman.pl/ gdzie nie tylko dowiesz się, na jakiej zasadzie spłacisz pożyczkę, ale też zrobisz sobie symulację, ile będzie Cię kosztować całkowita spłata. Nie ma w tej opcji żadnych ukrytych kosztów, o których dowiadujesz się już po podpisaniu umowy.
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłac

Postautor: Thief » 10 lis 2017, o 09:58

Dzięki za odpowiedź. Pytanko mam ile maksymalnie można tam wziąć i czy gdzieś w necie jest regulamin?
no avatar
User

MacDonald

Posty

40

Rejestracja

16 sie 2013, o 12:43

Re: Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłac

Postautor: MacDonald » 10 lis 2017, o 15:00

Siemka, też brałem kilka pożyczek z atwykredyt.pl i jestem zadowolony bo pieniadze są na koncie w mniej niż godzine, formalności praktycznie brak i można wydłużyć spłatę w razie czego. Nie zdarzyło mi się spłacić przed terminem ale na stronie na pewno znajdziesz regulamin i sobie sprawdzisz. Maksymalnie można wziąć do 3000 złotych więc konkretny pieniadz.
no avatar
User

Gajowy

Posty

29

Rejestracja

19 wrz 2013, o 13:31

Re: Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłac

Postautor: Gajowy » 13 lis 2017, o 10:27

Tak jak napisał “macdonald” do 3000 złotych można wziąć jednorazowo a regulamin jest gdzieś na stronie. Na pewno pojawi się podczas wypełniania danych do kredytu, pzdr.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłac

Postautor: Fards » 23 lis 2017, o 19:29

Na https://wnet-pozyczka.pl/ można wziąć nawet 11.000 a warunki pożyczki są szczegółowo określone na ich stronie. Brałem już od nich i wszystko było w porządku, tak jak żeśmy się umówili.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłac

Postautor: kewlar » 29 lis 2017, o 16:04

Zobacz sobie na https://monebay.pl/, maja teraz fajna ofertę z niskim oprocentowaniem a kasa szybciutko.
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Gdzie dostanę szybką pożyczkę którą można szybciej spłac

Postautor: troll8 » 12 sty 2018, o 19:26

Myślę że bez problemu w https://www.moneyman.pl/ - kwestia tylko dogadania się, ale można też wybrać sobie ilość dni na jakie chcesz pożyczyć pieniądze. Nie jesteś zmuszony zwlekać 2 miesiące.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.115s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron