książki do nauki

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

jogodka41

Posty

3

Rejestracja

19 lis 2017, o 07:56

książki do nauki

Postautor: jogodka41 » 19 lis 2017, o 08:06

Dzień dobry, po długim okresie przerwy postanowiłam pójść do liceum. Wcześniej miałam bardzo dużo problemów zarówno zdrowotnych, jak i innych które kolidowały z całym procesem nauki. Ale mniejsza z tym, cieszę się, że udało mi się dostać do bardzo dobreg liceum i kontynuować dalej moja naukę. Jestem bardzo zdeterminowana i mam ochotę każdego dnia siadać przy książkach :D ( wiem wydawać się to może dziwne :P )
. Jednak jest pewna kwestia , która nie daje mi spokoju, a mianowicie książki. Te , które mamy wskazane przez nauczycieli są w moim mniemaniu fatalne , napisane trudnym językiem. Wpadłam więc na pomysł aby kupić po prostu we własnym zakresie kilka pozycji, i korzystać z nich, jeśli podstawa programowa będzie ta sama. Niestety nie znam żadnych , więc zdecydowałam , że będę szukać czegoś w internecie, i tak na stronie http://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-zaawa ... %5D=212195 znalazłam kilka pozycji, które zgadzają się z zakresem moich przedmiotów. Czy ktoś z Was zamawiał od nich książki? Jeśli tak to czy jesteście zadowoleni? :) Będę wdzięczna, za każdą pomoc :) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.192s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron