rozpoczęcie handlu

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

rozpoczęcie handlu

Postautor: popielnik » 3 lis 2017, o 08:41

mam pytanie odnośnie rozpoczynania handlu internetowego mianowicie czy dobierać oprogramowanie pod sklep można dowolnie czy ma to jakieś specyficzne znaczenie i nie można go zmienić przez jakiś czas?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: rozpoczęcie handlu

Postautor: Marcelus » 6 lis 2017, o 09:13

Jeśli podpiszesz umowę z firmą na określony czas to zawsze masz możliwość wycofania się ale zazwyczaj kara jakaś do opłacenia jest po Twojej stronie. Ale to przecież normalne. Dlatego lepiej celowac w oprogramowanie typu http://www.sellingo.pl gdzie masz do dyspozycji opcję korzystania za darmo w dowolnym czasie jakim ci wystarcza. A co do specyfiki to oczywiste że one różnią się między sobą i to wszystkim. od obsługi poprzez wygląd, po to jak swoje dzieło traktują twórcy czy przygotowują regularnie aktualizacje, jak pomagają się wdrożyć w temat.
no avatar
User

Mrs. Smith

Posty

115

Rejestracja

27 wrz 2017, o 07:11

Re: rozpoczęcie handlu

Postautor: Mrs. Smith » 7 lis 2017, o 09:43

Ja się zajmuje natomiast sprzedażą ubrań markowych i jeżdżę do Krakowa na sprzedaż w butiku kilka razy w tygodniu, dojeżdżam z Warszawy , więc musiałem sobie poszukać noclegu i znalazłem http://noclegpracowniczy.pl/
no avatar
User

Sebastian77

Posty

62

Rejestracja

19 paź 2017, o 08:23

Re: rozpoczęcie handlu

Postautor: Sebastian77 » 13 lis 2017, o 10:51

popielnik pisze:mam pytanie odnośnie rozpoczynania handlu internetowego mianowicie czy dobierać oprogramowanie pod sklep można dowolnie czy ma to jakieś specyficzne znaczenie i nie można go zmienić przez jakiś czas?


Jeśli zadajesz to pytanie, to z nikim z zewnątrz na ten temat nie rozmawiałeś - napraw to. Najlepiej doradzi Ci specjalista.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: rozpoczęcie handlu

Postautor: TadekNiejadek » 29 lis 2017, o 09:56

czyli to jest taka wersja demonstracyjna?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron