Moj blog - dekoracja wnetrz

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

aniamroz79

Posty

13

Rejestracja

10 paź 2016, o 10:59

Moj blog - dekoracja wnetrz

Postautor: aniamroz79 » 24 kwie 2017, o 07:57

Cześć. Niedawno utworzyłem swojego pierwszego bloga. Tematyka bloga to projektowanie i wystrój pomieszczeń. Na swojej stronie internetowej chcę podejść do kwestii mebli i projektowania wnętrz, w trochę odmienny sposób niż na podobnych stronach o tej tematyce. Zapraszam wszystkich na moją stronę i mam nadzieję, iż informacje tam zawarte okażą się dla was interesujące.
Awatar użytkownika
User

Obon03

Posty

5

Rejestracja

13 lip 2017, o 17:27

Re: Moj blog - dekoracja wnetrz

Postautor: Obon03 » 13 lip 2017, o 17:42

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Lepiej w takich sprawach odezwać się do specjalisty...
Dopóki tylko moje serce będzie bić, ty nie przestaniesz w nim żyć
no avatar
User

Kraupe

Posty

2

Rejestracja

22 maja 2017, o 07:11

Re: Moj blog - dekoracja wnetrz

Postautor: Kraupe » 2 lis 2017, o 13:04

Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz i firmę z okolic Poznania wartą polecenia to sprawdźcie htto://www.kraupestudio.com. Chyba mają też bloga, ale nie sprawdzałem
Awatar użytkownika
User

cxap1

Posty

3

Rejestracja

4 lis 2017, o 11:46

Re: Moj blog - dekoracja wnetrz

Postautor: cxap1 » 4 lis 2017, o 11:51

Niestety, ale nie znam się na tym. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
no avatar
User

billar

Posty

22

Rejestracja

28 lis 2017, o 13:29

Re: Moj blog - dekoracja wnetrz

Postautor: billar » 21 gru 2017, o 12:14

Widziałem Twojego bloga i uważam, że jest bardzo ciekawy. Faktycznie wygląda to zupełnie inaczej, niż na typowych stronach odnośnie designu wnętrz. Mam jednak jedną poradę dla Ciebie: przydałoby się kilka wpisów na temat wykorzystania dywanów w wystroju pomieszczenia. Obecnie wiele osób ma dywany w domu, ale mało kto potrafi je porządnie zagospodarować, przez co są one praktycznie niezauważalne dla gości. Osobiście mam w mieszkaniu kilka dywanów z dywanoland.pl, ale kompletnie nie mam pomysłu, co z nimi zrobić. Twoje porady na ten temat byłyby ogromną pomocą :) Pozdrawiam!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.125s | 15 Queries | GZIP : Off ]