odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: Garagan » 14 lis 2016, o 02:30

Wybieram kantor online Amronet, gdyby ktoś pytał :P Podobno są jakieś nowe teraz, ale nawet nie zwracam na nie uwagi, bo z Amronetem mi ok ;)
no avatar
User

martin

Posty

232

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: martin » 5 lut 2017, o 21:05

Ja też mam już swój upatrzony kantor online, z którego nie zamierzam rezygnować. Odkąd dowiedziałem się jak mogę zaoszczędzić to nie interesują mnie inne kantory http://www.eostroleka.pl/jak-taniej-kupic-walute-na-wypad-na-narty,art57000.html. Jedyne na co zwracam uwagę to na oszczędności :)
no avatar
User

CzeskaFirma_com_pl

Posty

20

Rejestracja

14 lut 2017, o 10:49

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: CzeskaFirma_com_pl » 14 lut 2017, o 11:11

Warto przejrzeć jak kształtują się cenniki kilku kantorów internetowych, po czym dopiero wybrać jeden w którym ceny będą nam odpowiadać, druga kwestia to same opinie Użytkowników, tutaj można się nimi sugerować czytając na forum odnośnie danej strony internetowej kantoru.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: oksana » 22 lut 2017, o 18:39

Moi znajomi korzystają z https://ekantor.pl/ :) W tym momencie sam staram się przekonać do kantorów internetowych, bo wydają mi się być one bardzo dobra opcją, która daje możliwość by zaoszczędzić czas i trochę pieniędzy.
no avatar
User

wisnia19

Posty

3

Rejestracja

1 mar 2017, o 13:41

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: wisnia19 » 3 mar 2017, o 21:02

A może sprawdź ten kantor internetowy? Mi się wydaje, że jest on jak najbardziej wart uwagi :)
Słuchajcie, słuchajcie! - pomyślał Bilbo i przypadkiem pomyślał na głos.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: arekk » 8 mar 2017, o 09:23

Zobacz sobie również kursy walut w tym kantorze internetowym - https://ekantor.pl/ . Uważam, że mają tutaj naprawdę dobre kursy walut, a także wykonują szybkie i terminowe transakcje. Korzystaliście już może z oferty tego kantoru?
no avatar
User

Norbi445

Posty

8

Rejestracja

6 sie 2017, o 14:58

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: Norbi445 » 25 wrz 2017, o 21:28

Moim ulubionym kantorem jest kantor online Amronet. Cenię go przede wszystkim za możliwość negocjacji kursów oraz za szybkość transakcji. Nie ma żadnych opóźnień, ani problemów z jego użytkowaniem. Polecam serdecznie do niego zajrzeć - dla nowych klientów oferuje nawet rabat przez pierwszy tydzień.
no avatar
User

Joanna38

Posty

1

Rejestracja

31 paź 2017, o 11:50

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: Joanna38 » 31 paź 2017, o 12:11

Od siebie mogę polecić dobrykantor.pl . Korzystam z niego przy spłacie kredytu. Polecam zerknąć i porównać ich kursy , mają też czesto wyprzedaże walut.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: qbis88 » 1 lis 2017, o 21:23

Świetnie jeśli kantor online poza korzystną wyceną oferuje dodatkowe możliwości oszczędzania pieniędzy. Ja np. korzystam z opcji cashback- przy każdym przewalutowaniu i wymiany opłacają mi się jeszcze bardziej dzięki temu. :)
no avatar
User

martin

Posty

232

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: odpowiedni kantor internetowy dla mojej firm

Postautor: martin » 3 lis 2017, o 17:24

Jeśli o kantor internetowy chodzi to warto zajrzeć jeszcze tutaj https://www.walutomat.pl/ . Ja korzystałem nie jeden raz i pewnie jeszcze nie jeden skorzystam. To dużo korzystniejsze transakcje niż w kantorach stacjonarnych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.116s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron