ESTIMET - rewolucyjne podejście do klienta i jego potrzeb

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

AndIon

Posty

1

Rejestracja

12 sie 2012, o 20:52

ESTIMET - rewolucyjne podejście do klienta i jego potrzeb

Postautor: AndIon » 12 sie 2012, o 20:58

Marka ESTIMET to synonim rewolucyjnego i indywidualnego podejścia do klienta. Firma specjalizuje się w obróbce blach i metali oraz dostrzega rzeczywiste potrzeby klienta i jego wysokie wymagania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej której oficjalny start odbędzie się w niedługim czasie - http://www.estimet.pl

Za najwyższy cel stawiamy sobie zadowolenie klienta, jakość wykonania naszych produktów oraz budowanie relacji między producentem a odbiorcą.
no avatar
User

siskon

Posty

1

Rejestracja

27 sie 2012, o 19:30

Re: ESTIMET - rewolucyjne podejście do klienta i jego potrze

Postautor: siskon » 27 sie 2012, o 19:33

Wszystko ładnie pięknie, ale na stronie Estimet jest odliczanie dni. Niczego nie można się dowiedzieć. Możesz powiedzieć cokolwiek więcej?
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: ESTIMET - rewolucyjne podejście do klienta i jego potrze

Postautor: Kocica » 28 sie 2012, o 09:33

Ja też bym się chętnie dowiedziała o co chodzi i co to jest ten cały estimet, ale nie udzielę odpowiedzi na pytania bo jak widać nie wiem sama:)
To poczekam tu z wami aż się jakiś "wszechwiedzący" znajdzie :D
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

Caleb

Posty

6

Rejestracja

30 sie 2012, o 20:26

Re: ESTIMET - rewolucyjne podejście do klienta i jego potrze

Postautor: Caleb » 12 wrz 2012, o 14:15

Jako, że już zostałem nazwany "szperaczem", postanowiłem wykonać to, co udaje mi się całkiem sprawnie, czyli szperać. ;) I udało mi się znaleźć wzmiankę o tym, że rewolucja Estimet będzie polegała na tym, iż usługa zostanie znacznie przyspieszona. Nie udało mi się jednak znaleźć informacji na temat tego jak bardzo. Zapewne w grę wchodzą godziny, bo minuty brzmią raczej mało prawdopodobnie. Chyba, że ktoś wie jak to wygląda zazwyczaj w praktyce.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.137s | 13 Queries | GZIP : Off ]