Sauna fińska do lokalu z solarium?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Sauna fińska do lokalu z solarium?

Postautor: Kocica » 28 sie 2012, o 11:11

Czy taki pomysł na biznes ma szanse wypalić?
Tematycznie: jest solarium (jedyne) na dużym osiedlu domków jednorodzinnych (nadziani), klient chce do solarium - bo ma duży lokal - dorzuć 2 sauny fińskie
(takie:
Obrazek i Obrazek
i prowadzić to razem, kompleksowo.
Niby fajnie, ale pytanie: czy wilgotność idaca od sauny nie będzie robić w powietrzu lokalu jakichś niespodzianek, gdy się to zestawi z powietrzem, jakie tworzy solarium? Nie wiem czy do końca to dobrze określam, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. :?:
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Sauna fińska do lokalu z solarium?

Postautor: Urban30 » 8 paź 2013, o 08:42

Kocica pisze:Niby fajnie, ale pytanie: czy wilgotność idaca od sauny nie będzie robić w powietrzu lokalu jakichś niespodzianek, gdy się to zestawi z powietrzem, jakie tworzy solarium? Nie wiem czy do końca to dobrze określam, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi. :?:


Pomysł jest dobry, ale co do tej wilgotności powietrza, to ja bym sie podpytał bezpośrednio u jakiegos producenta saun w Polsce, oni będą najlepiej zorientowani w tym, czy da się łączyć saunę z solarium.
Masz namiar: http://www.wandex.com.pl/kontakt.html - to firma z Trójmiasta, ale jak podpytasz przez telefon, to nieważne skąd jesteś:)
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Sauna fińska do lokalu z solarium?

Postautor: wiosna » 11 paź 2013, o 09:45

Sauna z solarium? Nie jestem pewna, czy to ma sens wypalić. Coś takiego jak sauna fińska sprawdza się raczej w gabinetach SPA.
no avatar
User

vera146

Posty

1

Rejestracja

31 gru 2016, o 06:50

Re: Sauna fińska do lokalu z solarium?

Postautor: vera146 » 31 gru 2016, o 06:52

Ja mogę Wam polecić firmę, która zajmuje się właśnie nie tylko projektowaniem, ale również produkowaniem i montowaniem sauny. Moim zdaniem taka sauna producent to doskonałe rozwiązanie, ponieważ wiele osób z niej korzysta.
no avatar
User

Mrs. Smith

Posty

115

Rejestracja

27 wrz 2017, o 07:11

Re: Sauna fińska do lokalu z solarium?

Postautor: Mrs. Smith » 25 paź 2017, o 10:26

Możesz spróbować.W sumie nie każdy jest fanem solarium, a na saunę przyjdzie. Duży wybór różnych rodzajów: sauny fińskie, sauny rzymskie czy biosauny, widziałam na http://www.infrahome.pl/saunyfinskie.html. Powodzenia! :D
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Sauna fińska do lokalu z solarium?

Postautor: cyryl18 » 26 sie 2018, o 11:44

potrzebuję namiarów na producenta tradycyjnej sauny fińskiej!
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Sauna fińska do lokalu z solarium?

Postautor: danny4231 » 26 sie 2018, o 13:24

Myślę, że może Cię zainteresować oferta http://www.saunyfinskie.com.pl/ . To właśnie sauna z ich oferty "wylądowała" w moim domu. Spędzanie w niej wolnych chwil to idealny sposób na relaks oraz spokój. Zdecydowanie było warto, poza tym dysponują oni bardzo szeroką ofertą.
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Sauna fińska do lokalu z solarium?

Postautor: dona3 » 9 wrz 2018, o 18:10

Polecam taki pomysł! Sama prowadzę solarium, z kolei sauna okazała się dodatkiem, który mocno zachęcił nowych klientów do korzystania z naszych usług. Zawsze stawiam na jakość, dlatego moim celem zawsze było, aby moi klienci czuli się zadowoleni i spełnieni. Dlatego postawiłam na urządzenia wraz z sauną zaoferowaną przez AMS SAUNA Ich produkty to najwyższa jakość.
no avatar
User

CenterPrint.pl

Posty

31

Rejestracja

11 wrz 2018, o 08:55

Re: Sauna fińska do lokalu z solarium?

Postautor: CenterPrint.pl » 11 wrz 2018, o 09:18

Na pewno zwiększy to opcje dla klientów, którzy odwiedzają solarium, a być może nawet i znacznie poprawi ich liczbę. Moim zdaniem to dobry pomysł.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 13 Queries | GZIP : Off ]