powrót do nauki

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

malasylwa

Posty

1

Rejestracja

20 paź 2017, o 15:05

powrót do nauki

Postautor: malasylwa » 20 paź 2017, o 15:06

Dobry wieczór, zwracam się do tej części osób, które chodzą do szkoły zawodowej lub chodziły w ostatnim czasie. Zdecydowałam się nieco poszerzyć swoje horyzonty o nową wiedzę a mianowicie związaną z rolinictwem. Kupiśmy wraz z mężem dokładnie 2 lata temu domek w pobliskiej wsi. Byłam początkowo sceptycznie nastawiona jednakże teraz wiem, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Mogę przynajmniej spędzać czas na świeżym powietrzu. Mamy naprawdę sporo wolnego pola i mój mąż zagospodarował go pod uprawę.Z uwagi na to, że również mnie bardzo podoba się ta tematyka zdecydowałam się nauczyć czegoś więcej i tak natrafiłam na szkołę zawodową oferującą kierunek techik agrobiznesu, rolnictwa . Zastanawiam się jednak jaką książkę kupić aby była dobra również do nauki w domu, i tak na własną rękę przeglądająć trafiłam na stronę https://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-zaaw ... %5D=212195 gdzie znalazłam właśnie w tym temacie. Czy ktoś z Was o nich słyszał? Czy Waszym zdaniem jest to dobry kierunek? Pozdrawiam gorąco.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]