obuwie dla Panny Młodej

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

felka118

Posty

1

Rejestracja

20 paź 2017, o 13:22

obuwie dla Panny Młodej

Postautor: felka118 » 20 paź 2017, o 13:24

Witajcie, po długim okresie odkładania tego na później, wreszcie wraz z narzeczonym po narodzeniu naszej ukochanej Córci zdecydowaliśmy się na ślub. Co prawda nie będzie on jakiś mega wielki i huczny, ale chcemy sformalizować i zawrzeć ważny naszym zdaniem związek małżeński. Z uwgai na to małą ilość czasu spowodowany opieką na maluszkiem, większość kwestii załatwiam przez internet łącznie z tym, że zamówiłam suknię i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Martwię się natomiast innymi rzeczami min. torebką. Wiem, że będzie to na pewno kopertówką ale nie wiem na jaką się zdecydować. Na stronie https://www.primamoda.com.pl/torebki/kopertowki.html , spodobało mi się kilka ale zanim się zdecyduję wolalałbym się doradzić żenskiej części forumowiczek. Co sądzicie? Na pewno nie zależy mi na tym aby się wyróżniała od sukienki , od całego stroju ? Jeśli chodzi o sukienkę jest ona w tradycyjnym białym kolorze.  
Czekam na odp. Pozdrawiam.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: obuwie dla Panny Młodej

Postautor: ninja_84 » 17 lis 2020, o 12:57

Polecam na tę okazje wybrać buty damskie Karino mają piękne i oryginalne obuwie. Są bardzo stylowe, a jeszcze jak dodać, że to polski producent to już w ogóle bajka.Są mega wygodne. Szczególnie w tak ważnym dniu warto mieć wygodne buty na nogach.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

Karlotta

Posty

126

Rejestracja

24 kwie 2017, o 08:26

Re: obuwie dla Panny Młodej

Postautor: Karlotta » 31 maja 2022, o 11:29

Ja mogę Ci co nieco doradzić w sprawie obuwia. Wpisz sobie w google Manufaktura Obuwia. Tworzą oni wspaniałe i eleganckie obuwie damskie oraz męskie. Nawet jeśli wasze wesele nie będzie zbytnio huczne to na pewno będziesz potrzebowała ładnych i wygodnych obcasów, a w ich obcasach spokojnie wytrzymasz 6h jak nie więcej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 12 Queries | GZIP : Off ]