Gdzie kupić krzesła konferencyjne?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

jeni

Posty

26

Rejestracja

6 lut 2017, o 17:37

Gdzie kupić krzesła konferencyjne?

Postautor: jeni » 10 maja 2017, o 09:17

Witam, tak jak w temacie, chciałam się Was zapytać, czy znacie może firmę która produkuje krzesła konferencyjne? pilnie musimy zorganizować salę pod konferencje na 50 osób, w związku z tym, szef wydzielił nam jedno duże pomieszczenia, które w przyszłości ma być wykorzystywane na konferencje i szkolenia. Mamy mało czasu, ale ponieważ sala konferencyjna będzie w przyszłości często używana zależy nam na dobrych produktach, wysokiej jakości i ładnym, nowoczesnym wyglądzie. Czy ktoś z Was może pomóc?
no avatar
User

Blixet.pl

Posty

15

Rejestracja

12 maja 2017, o 05:54

Re: Gdzie kupić krzesła konferencyjne?

Postautor: Blixet.pl » 12 maja 2017, o 06:11

W kwestii krzeseł konferencyjnych czy też innych artykułów, mebli biurowych to warto poszukać ich przede wszystkim w dobrych sklepach internetowych, gdzie masz zdecydowanie największy wybór i niższe ceny, więc od tego zacznij.
Blixet.pl drukarki 3D.
no avatar
User

sama

Posty

5

Rejestracja

22 maja 2017, o 19:01

Re: Gdzie kupić krzesła konferencyjne?

Postautor: sama » 22 maja 2017, o 19:05

To trudno coś tak od razu powiedzieć, bo nie napisałeś wielu szczegółów. Z doświadczenia z pracy w hotelu wiem, że warto by krzesła były sztaplowane, bo wtedy jest spora oszczędność miejsca.
Awatar użytkownika
User

egrosz

Posty

4

Rejestracja

18 paź 2017, o 20:42

Re: Gdzie kupić krzesła konferencyjne?

Postautor: egrosz » 20 paź 2017, o 10:44

Mi się wydaje, że zdecydowanie warto informacji na ten temat poszukać w Internecie. Tam zawsze znajdzie się coś sprawdzonego :)
Otwórz szeroko oczy. Tylko mięczaki je zamykają. T
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Gdzie kupić krzesła konferencyjne?

Postautor: leoonarrd21 » 24 wrz 2018, o 18:13

Hmm... a może coś o bardziej nowoczesnym wyglądzie będzie dobrym rozwiązaniem? Co sądzicie o tego typu krzesłach https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Krzesla-230.html ? Według was, któreś z nich nadają się na postawienie ich w sali konferencyjnej?
no avatar
User

3Dprint.pl

Posty

36

Rejestracja

5 lip 2018, o 08:38

Re: Gdzie kupić krzesła konferencyjne?

Postautor: 3Dprint.pl » 12 paź 2018, o 15:33

Według mnie dobrym miejscem na taki zakup jest na przykład Internet. Można w sieci znaleźć ciekawe i oryginalne pomysły na takie krzesło.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 15 Queries | GZIP : Off ]