Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: atama » 29 lip 2017, o 14:56

Oprogramowanie to bardzo ważna kwestia w każdym biznesie. Nie ma jednak uniwersalnych rozwiązań,
według mnie każda branża wymaga odpowiedniego i indywidualnego podejścia. Tak jak wspomniana wyżej stomatologia.
Jednym z lepszych programów do gabinetów jest z pewnością dr100. Miałam okazję pracować już na weilu ale ten jest zdecydowanie najbardziej funkcjonalny :)
no avatar
User

darek95

Posty

34

Rejestracja

6 sie 2015, o 14:23

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: darek95 » 30 lip 2017, o 05:53

Nie chodzi mi może o innowacje, ale o pomoc z zewnątrz. Przejdę od razu do rzeczy i powiem, iż chodzi mi o ofertę https://femi.com.pl/ Oferta ta jest bardzo szeroka, możemy w niej znaleźć wyposażenie sklepów czyli meble, lady, manekiny. Można tak wymieniać i wymieniać. Wszelkie szczegóły widnieją na stronie.
no avatar
User

krotek32

Posty

2

Rejestracja

20 wrz 2017, o 13:42

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: krotek32 » 20 wrz 2017, o 13:45

Mój model biznesowy zakłąda dbanie o lojalność pracowników. Wysyłam ich na szkolenia, psychotesty itd.
no avatar
User

PanNocy

Posty

19

Rejestracja

9 paź 2017, o 10:06

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: PanNocy » 9 paź 2017, o 10:08

Współczesny biznes wymaga innowacji, dlatego warto inwestować w profesjonalne oprogramowanie i innowacyjne rozwiązania. W dobie eko warto zmniejszyć ilość papieru i stopniowo zastępować go elektronicznymi odpowiednikami takimi jak narzędzie Paperless Move (http://www.paperless.pl). Elektroniczny obieg dokumentów, archiwum w chmurze, mobilność i mniejsze koszty utrzymania to naprawdę dobre opcję. Warto też pomyśleć nad programem, który w całości zarządza firmą np. billennium elements.
no avatar
User

FiqsMagd

Posty

13

Rejestracja

6 wrz 2017, o 09:22

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: FiqsMagd » 11 paź 2017, o 12:48

Wszyscy tak wymieniają, że trzeba użyć takiego czy innego narzędzia, żeby dobrze prowadzić biznes, a jakby zapominają o tym, że firma w ogóle musi zaistnieć w świadomości odbiorców. Coś takiego jak identyfikacja wizualna, np. przez dobrze zaprojektowane logo, to jedna z kluczowych spraw. Jeśli szukacie dobrego studia, to polecam studio Strefa Pixeli.
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: Kremowy » 13 paź 2017, o 09:45

myślę, że warto mieć pieczątkę, będę tworzył nową na http://www.stampler.pl/, zmieniają się współwłaściciele więc to istotne, żeby informację uaktualnić.
no avatar
User

kamilek2

Posty

1

Rejestracja

15 paź 2017, o 11:22

Lokalizacja

Wrocław

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: kamilek2 » 15 paź 2017, o 11:25

My w firmie korzystamy z promgramu wfirma. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
User

ashlec

Posty

8

Rejestracja

18 paź 2017, o 12:59

Lokalizacja

Łódź

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: ashlec » 19 paź 2017, o 12:19

Ja pracuję w małej firmie, gdzie często salka konferencyjna jest zajęta, by się spotkać i przedyskutować coś w większym gronie odnośnie jakiegoś zadania. Dlatego korzystamy z przeglądarkowej tablicy/harmonogramu zadań, co pozwala nam zachować porządek, bo wiemy, do kiedy trzeba coś zrobić, kto jest menadżerem projektu i można uzgadniać, jak rozwiązać jakieś problemy. Korzystamy też z różnych komunikatorów, by omówić coś między sobą bardziej dyskretnie albo po prostu pogadać między sobą, jeśli nie mamy czasu na normalne rozmowy. Mamy też wiele narzędzi do analityki, co też ułatwia i skraca nam pracę.
no avatar
User

Drukarnia-prudnik_pl

Posty

19

Rejestracja

11 lis 2017, o 07:23

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: Drukarnia-prudnik_pl » 11 lis 2017, o 07:36

Prowadzać swoją firmę, biznes- warto nawiązać współpracę z dobrą drukarnią internetową, dzięki czemu w praktyce będziemy też w stanie zaoszczędzić. Zapraszamy na drukarnia-prudnik :)
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Narzędzia wspomagające prowadzenie biznesu

Postautor: Manna » 13 lis 2017, o 22:42

Myślę, ze na przykłąd firma zewnętrzna którs przeprowadza rekrutacje pracowników bardzo wspomaga działanie biznesu, U nas jest to grupa No problem
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 13 Queries | GZIP : Off ]