reklama w internecie

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

kasiaksm

Posty

14

Rejestracja

9 paź 2017, o 11:45

Re: reklama w internecie

Postautor: kasiaksm » 9 paź 2017, o 14:26

Reklama w internecie jest chyba najlepsza i najszybsza, ale moim zdaniem promowanie się na różnych spotkaniach biznesowych też jest ważne.. Ja odkąd jeżdżę na spotkania typu Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 to zauważyłam, że coraz więcej osób interesuje się moją firmą. Staram się nie przegapiać takich okazji :)
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: reklama w internecie

Postautor: Fishy » 10 paź 2017, o 23:32

Coraz więcej osób korzysta z Internetu a dobrze poprowadzona kampania to klucz do sukcesu . Ta agencja https://contentorganica.pl/ ma na koncie wiele sukcesów , współpracowali z wieloma znanymi firmami. W razie wątpliwości można śmiało się z nimi skontaktować.
no avatar
User

aniaola37

Posty

83

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:34

Re: reklama w internecie

Postautor: aniaola37 » 18 paź 2017, o 11:57

Najlepiej raczej postawić na działania SEO. Ludzie obecnie raczej nie lubią reklam, są one kojarzone bardzo negatywnie. Przecież nikt nie lubi jak się komuś coś na siłe wpycha. A seo to dyskretna reklama, lecz działająca bardzo dobrze. Użytkownik myśli że sam znalazł Twoją firmę. Polecam zatrudnić od tego specjalistów, czyli firmę http://fabrykamarketingu.pl zajmującą się między innymi tym zagadnieniem marketingu internetowego
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: reklama w internecie

Postautor: DeltaKurier.pl » 21 paź 2017, o 08:24

Biorąc pod uwagę reklamę internetową, można działać w jej każdym wymiarze na wielu polach, im będzie ich więcej tym oczywiście lepiej, bo nigdy nie wiesz kiedy tak naprawdę trafisz do klienta, odbiorcy.
no avatar
User

Thertor

Posty

37

Rejestracja

15 sie 2017, o 19:23

Re: reklama w internecie

Postautor: Thertor » 28 paź 2017, o 04:49

Z tymi reklamami to jest różnie w sumie, ale chyba jednak AdWords jest najlepszym wyborem. Taka dobrze dobrana i zrealizowana reklama w google z agencją AdWordsgroup.pl może przynieś według nie najlepsze efekty ze wszystkich obecnie dostępnych form. Dlatego na Twoim miejscu zastanowiłbym się właśnie nad taką reklamą.
no avatar
User

Katarzyna Zborowska

Posty

21

Rejestracja

7 mar 2016, o 09:34

Re: reklama w internecie

Postautor: Katarzyna Zborowska » 9 lis 2017, o 07:11

Ja uważam, że to zależy od firmy i jej celów - to jest pierwszym krokiem w podejściu do marketingu w internecie. Wg mnie seo jest ważne, bo to nie tylko pozycjonowanie w wyszukiwarkach, ale też prawidłowa budowa całej strony. Byle jak też tego nie można zrobić. Dobre tez jest zamówienie sobie usługi seo w firmie, która ma możlliwość rozbudwy uslug jak np. https://blizejklientow.pl/ To bardzo pomaga i oszczedza wiele czasu
no avatar
User

Drukarnia-prudnik_pl

Posty

19

Rejestracja

11 lis 2017, o 07:23

Re: reklama w internecie

Postautor: Drukarnia-prudnik_pl » 11 lis 2017, o 07:38

A moim zdaniem niezależnie od tego jakie są cele firmy to reklama jest tym istotnym i wręcz najważniejszym elementem, bez niej zwyczajnie firma nie istnieje. Strona internetowa z dobrym szablonem graficznym to w dzisiejszych czasach wizytówka. Im więcej nakładów na reklamę przeznaczymy tym wiesza szansa, że pozyskamy sporą grupę klientów.
Awatar użytkownika
User

siwyck

Posty

6

Rejestracja

10 lis 2017, o 13:21

Re: reklama w internecie

Postautor: siwyck » 20 lis 2017, o 11:30

Dzięki wielkie za ciekawe informacje :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
chyba każdy z nas jest mniej lub bardziej pusty.
Awatar użytkownika
User

Groszek

Posty

5

Rejestracja

18 lis 2017, o 14:36

Re: reklama w internecie

Postautor: Groszek » 20 lis 2017, o 20:16

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem...
Czy "wszyscy" to również ja?
no avatar
User

Makon

Posty

1

Rejestracja

21 lis 2017, o 15:38

Re: reklama w internecie

Postautor: Makon » 21 lis 2017, o 15:40

Należy pamiętać o tym by nie przywiązywać się tylko do jednego sposobu reklamy online. Warto połączyć klika form promowania np. korzystać z pozycjonowania i jednocześnie z Adwords.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.145s | 13 Queries | GZIP : Off ]