Czy to naprawde dziala??

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

aniamroz79

13

10 paź 2016, o 10:59

Czy to naprawde dziala??

Postautor: aniamroz79 » 17 lis 2016, o 16:42

Cześć. Od dłuższego czasu czytam o leczniczym działaniu takich preparatów jak olej kokosowy lub szapon z czarnuszki. Przeglądają kolejne komentarze użytkowników na blogach, mam wrażenie, że olej marula to lekarstwo na każde schorzenie skórne. Jedna kwestia nie daje mi tylko spokoju, jeśli olej kokosowy http://pachnaca-kraina.pl/wypadajace-wlosy-lek tak dobrze działa, to czemu nie można go kupić w sklepie? Jest on tylko sprzedawany przez sklepy internetowe. Nie dziwi was to? Zakładając, że te kosmetyki są faktycznie skuteczne to jak wybrać uczciwego producenta? Na blogach można znaleźć różne komentarze o tym samym produkcie. Jedni go wychwalają pod niebiosa, a inni twierdzą, że w ogóle nie działa. Czy zależy to od miejsca zakupu? Czy po prostu te preparaty nie działają?
no avatar
User

ellena26

1

9 paź 2017, o 16:57

Re: Czy to naprawde dziala??

Postautor: ellena26 » 9 paź 2017, o 16:59

Oj działa, działa. Sama zaczęłam stosować olej kokosowy jakiś czas temu i już widzę pozytywny wpływ na moją skórę. A jeżeli chcecie się dowiedzieć, gdzie go można jeszcze stosować, to zapraszam do artykułu o 200 zastosowaniach oleju kokosowego.
no avatar
User

astoch

3

7 paź 2017, o 08:34

Re: Czy to naprawde dziala??

Postautor: astoch » 10 paź 2017, o 15:12

Według mnie jak najbardziej tak !