Blog firmowy - warto?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

paaula190

Posty

41

Rejestracja

30 lip 2016, o 11:44

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: paaula190 » 2 sie 2017, o 12:41

Najprościej założyć bloga na platformie blogowej, ale to dobre rozwiązanie jedynie pod amatorskiego bloga. Biznesowego lepiej założyć przy pomocy jakiegoś CMSa. Najpopularniejszy jest WordPressa (ten wordpress.org, nie ten wordpress.com). Odpowiedni hosting pod takiego bloga znajdziesz na https://www.cal.pl/hosting-serwery-shared - jest wydajny i stabilny, ma niezłe parametry.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: komper » 8 sie 2017, o 13:59

Konto hostingowe ogarniacie sobie na Hekko, nawet to najmniejsze.
Nie potrzebujecie lepszych parametrów - strona wizytówka potrzebuje minimalnych zasobów.
Absolutnie nie ma powodów do tego, żeby przepłacać za jakieś wyższe pakiety.
Awatar użytkownika
User

AgencjaCopywriterska

Posty

5

Rejestracja

26 wrz 2017, o 08:16

Lokalizacja

Rzeszów

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: AgencjaCopywriterska » 5 paź 2017, o 13:10

Blog firmowy to bardzo dobry sposób promocji firmy. Pozwala budować trwałe relacje z klientami oraz wizerunek eksperta w swojej dziedzinie, a także jest dobrym miejscem do informowania o aktualnej ofercie. Można stworzyć go na oddzielnej platformie, jednak najprościej jest dodać nową podstronę na witrynie swojego sklepu i tam utworzyć bloga firmowego.
no avatar
User

AnnaMarie711

Posty

8

Rejestracja

15 kwie 2017, o 14:35

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: AnnaMarie711 » 10 paź 2017, o 09:27

mysle ze jak najbardziej warto prowadzic bloga. Ludzie bardzo czesto czytaja takie miejsca. Ja bardzo czesto zagladam np. na blog-cukierniczy.pl po inspiracje kuchenne
no avatar
User

astoch

Posty

3

Rejestracja

7 paź 2017, o 08:34

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: astoch » 10 paź 2017, o 15:09

Jak najbardziej warto !!
no avatar
User

WiktoriaKlaudia

Posty

4

Rejestracja

7 paź 2017, o 15:35

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: WiktoriaKlaudia » 10 paź 2017, o 16:21

Myślę, że warto się wybrać na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Znajdziecie tam dużo ciekawych informacji oraz odpowiedzi na wasze pytania.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: DeltaKurier.pl » 21 paź 2017, o 08:31

Zawsze jest to dodatkowy rodzaj promocji i popularności dla Twojej firmy, działalności online więc moim zdaniem jak najbardziej warto go prowadzić, tylko musi być to zrobione sensownie, z głową.
no avatar
User

SaraMichel

Posty

7

Rejestracja

20 cze 2017, o 09:44

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: SaraMichel » 1 lis 2017, o 23:38

Tak, myślę, że ważne jest, aby firma miała swoją witrynę internetową lub blog w internecie. Ostatnio postanowiliśmy zająć się tym. Strona jest już gotowa, a teraz wybieramy hosting, polecono nam tego dostawcę usług hostingowych https://hostovita.pl/, mówią, że mają dobrą reputację. Czy uważacie, że jest to rozsądny wybór?
no avatar
User

bezdroza

Posty

6

Rejestracja

14 lis 2017, o 12:53

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: bezdroza » 14 lis 2017, o 13:11

Warto, między innymi z tego względu że nowe treści dobrze wpływają na pozycjonowanie. Przynajmniej tak mówili mi w firmie która robiła mi stronę (https://www.damtox.pl/tworzenie-stron-www/) Ja u siebie bloga mam i staram się przynajmniej ten raz, dwa w miesiącu coś napisać. Niektórzy powiedzą że to mało ale więcej nie wymyśle :P
Awatar użytkownika
User

drzewnylisc

Posty

8

Rejestracja

10 lis 2017, o 12:37

Lokalizacja

Łódź

Re: Blog firmowy - warto?

Postautor: drzewnylisc » 14 lis 2017, o 13:53

Ja też zawsze przychylniej patrzę na stronę www firmy, jeśli posiada blog. Nie wszystkie treści da się umieścić w ograniczonych szablonem miejscach na opisy na stronie, czasem jest potrzeba więcej miejsca na lepsze pokazanie produktu albo specyfiki branży. Dlatego taki blog może się sprawdzić - także w sytuacji, gdy firma uczestniczy w wielu targach i podobnych wydarzeniach i zależy jej na czymś więcej niż samym wrzuceniu zdjęć do galerii. O ile rodzaj działalności i branży nie jest na tyle niszowy, by szybko zabrakło tematów do pisania, a także mamy w firmie kogoś, kto na pewno mógłby zająć się tworzeniem treści na tego bloga, to jest dobre rozwiązanie. Większość platform blogowych jest bardzo intuicyjna i podpięcie bloga pod stronę nie będzie większym problemem. Kwestia jest tego, czy to się będzie opłacać pod względem czasu i zaangażowania.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 15 Queries | GZIP : Off ]