Impreza integracyjna

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Impreza integracyjna

Postautor: komper » 27 wrz 2017, o 07:19

Patrzcie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
Nie ma co ukrywać, że wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie - raczej nigdzie nie dostaniecie tak szerokiej oferty dla firm i za takie pieniądze. Wystarczy zerknąć w program. Tam macie do ogarnięcia w zasadzie wszystko, co przyjdzie wam na myśl. Loty balonem, paintball, chłopskie jadło, chaty góralskie i tak można jeszcze długo, długo wymieniać. Ogólnie - na pewno nie będziecie się nudzić!
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Impreza integracyjna

Postautor: pankracy » 1 paź 2017, o 12:27

W mojej firmie szef przynajmniej 2 razy w roku organizuje dużą imprezę firmową. Najczęściej towarzyszą temu fajne rozrywki np. w tym sezonie zimowym był wyjazd w góry i impreza połączona z pokazami rzeźbienia w lodzie. To na długo zapada w pamięci :) Takie scenariusze eventów firmowych realizują dobre agencje, bo np. można zdecydować się na m.in. degustacje whisky czy cygar, warsztaty taneczne, quizy firmowe i wiele innych. Podpytaj o to dobrą agencję eventową np. http://www.gammadiscover.pl/ .
no avatar
User

jjusti18

Posty

108

Rejestracja

27 kwie 2017, o 12:32

Re: Impreza integracyjna

Postautor: jjusti18 » 8 paź 2017, o 07:56

A ja się wybieram za parę dni na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. To świetna okoliczność wymiany doświadczeń właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jedzie ktoś?
no avatar
User

Geroninen089

Posty

1

Rejestracja

16 paź 2017, o 16:37

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Geroninen089 » 16 paź 2017, o 16:40

Na takiej imprezie przede wszystkim ważna jest organizacja. Pozdrawiam :)
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Ailis » 19 paź 2017, o 11:42

jjusti a nie słyszałam o Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017. Widze że ominęło mnie ważne wydarzenie. Może opowiedz co tam było ciekawego ?
Awatar użytkownika
User

ashlec

Posty

8

Rejestracja

18 paź 2017, o 12:59

Lokalizacja

Łódź

Re: Impreza integracyjna

Postautor: ashlec » 19 paź 2017, o 12:26

Niestety (albo i stety), moja firma jest za mała, by pozwolić sobie na taki fundusz, który opłaciłby wyjazdy w różne rejony Polski czy za granicę. Na pewno jest to normą w dużych firmach, ale nigdy jeszcze nie pracowałem w korporacji, więc jedyne, gdzie jeździłem czy wychodziłem, to na samodzielnie organizowane wypady z ludźmi z działu albo na imprezy pracownicze w ramach różnych okazji. Swoją drogą, nie jestem ich wielkim zwolennikiem, pomysł na przebieg imprezy musi mnie zainteresować, bym faktycznie rozważał przyjście.
no avatar
User

tulis

Posty

5

Rejestracja

27 lis 2017, o 16:21

Re: Impreza integracyjna

Postautor: tulis » 27 lis 2017, o 16:25

Organizując imprezę integracyjną należy wziąć pod uwagę catering. Firmy cateringowe oferują przeróżne formy posiłków, w tym również sushi.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Fards » 30 lis 2017, o 23:46

U nas w firmie w ramach właśnie integracji mieliśmy warsztaty kulinarne, które robił http://twojkucharz.pl/. Wyszło super, chyba każdy jest mega zadowolony z takiej formy integracji :D
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Eizzy » 1 gru 2017, o 09:11

Paintball, grupowe gry - to zawsze buduje fajną atmosferę :)
no avatar
User

zsamograj

Posty

1

Rejestracja

30 lis 2017, o 17:33

Lokalizacja

Choszczno

Re: Impreza integracyjna

Postautor: zsamograj » 1 gru 2017, o 16:45

Catering , miejsce , rozrywka to chyba trzeba jedynie zapewnić no i oczywiście miejsce do spania plus jakiś animator czasu .
Marka UlotkaZdrowie dostępna jest w sieci od początku roku 2017 zdobyła bardzo dużą popularność. Szeroka dostępność produktów i kategorii leki, suplementy, odżywki przerosła wszystkich. Sprzedaż internetowa rozwija się każdego dnia w bardzo szybko. Już teraz planowane są lokalne miejsca, gdzie będzie można zamówić sprawdzone z dobrymi opiniami leki, suplementy i odżywki na siłownie. Teraz kiedy wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki ! http://ulotkazdrowia.pl/sevolium
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.318s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron