biuro rachunkowe

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

biuro rachunkowe

Postautor: atama » 29 sie 2017, o 12:26

Witajcie. Niedawno założyłam firmę i szukam teraz jakiegoś sprawdzonego biura podatkowego. Dodam, że jestem z okolic Gliwic także najchętniej z tego regionu. Możecie kogoś polecić ?
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: biuro rachunkowe

Postautor: Gleniowa » 30 sie 2017, o 20:20

Wiem, jak ciężko jest znaleźć dobre biuro rachunkowe. Sprawdzałeś z jakiego biura korzystają Twoi znajomi ? Moim zdanie warto tutaj http://www.gardeprofit.pl/ , popatrzeć na ofertę biura rachunkowego. Poprowadzą księgowość Twojej firmie
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: biuro rachunkowe

Postautor: leoonarrd21 » 1 wrz 2017, o 17:15

Jeśli szukasz dobrego biura rachunkowego to ja korzystam z usług tego http://www.perfekt.biz.pl i na prawdę nieźle się spisują. Wszystkie rozliczenia sa w terminie, a ja nie miałem z nimi jeszcze żadnego problemu
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: biuro rachunkowe

Postautor: reton12 » 3 wrz 2017, o 18:42

A zależy Ci na biurze stacjonarnym czy online ? Ja jestem z Sosnowca i jest tu kilka fajnych miejsc ale będzie mi łatwiej coś doradzić jak powiesz czego konkretnie szukasz. Czy mają się zajmować tylko czystą księgowością czy może jeszcze czymś dodatkowo jak np kadry ? Daj znać :)
no avatar
User

jojcik

Posty

99

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: biuro rachunkowe

Postautor: jojcik » 5 wrz 2017, o 12:20

Jak z Gliwic to tylko biuro podatkowe Kasprzyk i Niziołek - firma rodzinna, działająca na rynku już ponad 20 lat. Ich oferta to szeroko pojęte doradztwo podatkowe, możliwość skorzystania z usług specjalisty ds personalnych czy staranie się o zwrot podatku VAT z UE. Sam z nimi współpracowałem jakiś czas temu ale wyszło tak a nie inaczej ( zamknąłem firmę ) i nasza współpraca dobiegła końca. Ale polecam szczerze, to sprawdzone i pewne miejsce.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: biuro rachunkowe

Postautor: atama » 6 wrz 2017, o 06:31

Dzięki za pomoc :) jojcik właśnie o coś takiego mi chodziło. Dziś spróbuję zadzwonić i umówić się na spotkanie żeby obgadać wszystkie szczegóły. Dam znać po wizycie :)
no avatar
User

Wektor77.pl

Posty

13

Rejestracja

11 wrz 2017, o 09:10

Re: biuro rachunkowe

Postautor: Wektor77.pl » 11 wrz 2017, o 09:30

Akurat jeżeli chodzi o dobre i sprawdzone biuro rachunkowe, to mam kilak adresów, jeżeli wątek jest aktualny to odezwij się nawet na PW i postaramy się pomóc, doradzić :)
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: biuro rachunkowe

Postautor: kartonka » 21 wrz 2017, o 12:08

Ja juz pisałam, że dla mnie znakomitym biurem jest biuro rachunkowe Gama, z którym współpracuję od początku. Tylko że oni mają biuro w Warszawie. Ale ja też nie mieszkam w Warszawie i jak widać żadna to przeszkoda :) Biuro rachunkowe niekoniecznie musi być w tym samym mieście co firma.
no avatar
User

Tech2Market.pl

Posty

14

Rejestracja

5 paź 2017, o 10:29

Re: biuro rachunkowe

Postautor: Tech2Market.pl » 5 paź 2017, o 10:58

A czy nie lepiej jest nawiązać współpracę online? Moim zdaniem to także znakomity pomysł na oszczędności, bo możemy znaleźć konkurencyjne ceny wśród tutejszych biur, warto to przemyśleć.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: biuro rachunkowe

Postautor: atama » 5 paź 2017, o 21:51

tak jak obiecałam piszę relację po spotkaniu w biurze Kasprzyk i Niziołek. Pierwsze wrażenie mega pozytywne - sympatyczni ludzie, widać, że mają ogromną widzę. Czasem mówili o czyś o czym ja nigdy w życiu nawet nie słyszałam haha :) Widać, że cieszą się dobrą renomą bo telefony się niemal urywały :) Ogólnie jestem zadowolona i jeszcze raz dzięki za polecenie :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 13 Queries | GZIP : Off ]