Laboratorium

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Laboratorium

Postautor: aisha » 29 lip 2015, o 05:32

Czy ktoś z was korzysta z folii fib - http://mikroskopelektronowy.pl/fib/ w mikroskopii elektronowej? Co o nich myślicie? Planuję otwarcie własnego laboratorium i czytam coraz więcej artykułów na temat mikroskopii i preparatyki. Jesli ktoś z was pracuje w laboratorium lub jakimś centrum badawczym to pls o kontakt.
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Laboratorium

Postautor: moris » 31 lip 2015, o 17:34

Ja zdecydowałam się na własny gabinet lekarski. Całe wyposażenie znalazłam w sklepie juventas i chyba będę zamawiać. Już dawno chciałam prowadzić własny gabinet ale jakos nie miałam odwagi. Stwierdziłam jednak że działając na swoim więcej uda mi się zarobić.
no avatar
User

obityno

Posty

42

Rejestracja

18 sie 2015, o 11:04

Re: Laboratorium

Postautor: obityno » 29 lis 2016, o 16:05

moris pisze:Ja zdecydowałam się na własny gabinet lekarski. Całe wyposażenie znalazłam w sklepie juventas i chyba będę zamawiać. Już dawno chciałam prowadzić własny gabinet ale jakos nie miałam odwagi. Stwierdziłam jednak że działając na swoim więcej uda mi się zarobić.


Jeśli masz gabinet lekarski, z pewnością na co dzień korzystasz ze środków do dezynfekcji powierzchni. Nie wiem czy słyszałaś o tym środku -> http://sterylni.pl/dezynfekcja-narzedzi/4982-SEKUSEPT-PLUS-2L.html, ale jeśli nie, polecam wypróbować. Ma doskonałe działanie i jest bardzo wydajny.
no avatar
User

Amantor

Posty

7

Rejestracja

10 lip 2017, o 07:27

Re: Laboratorium

Postautor: Amantor » 3 sie 2017, o 08:29

Nie masz już ochoty na walkę z osami i szerszeniami? Wykonamy to za Ciebie! Firma AMAT oferuje usługi odszczurzania, zwalczania owadów, oraz usuwaniem gniazd os. Oprócz tego zajmujemy się opracowaniem dokumentacji HACCP. Dodatkowo masz pewność, że z naszymi usługami dbasz o swoje miejsce pracy. Działamy na terenie Poznania i okolic. Jeśli jesteś zaciekawiony naszymi świadczeniami, to serdecznie zachęcamy do kontaktu za pomocą adresu e-mail umieszczonego na naszej stronie: www.amat.poznan.pl. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu na ul. Grotkowskiej 13B
Awatar użytkownika
User

emberAlot21

Posty

1

Rejestracja

5 paź 2017, o 14:55

Re: Laboratorium

Postautor: emberAlot21 » 5 paź 2017, o 14:56

Bardzo dobry pomysł na biznes. Teraz laboratoria badawcze i przemysłowe są bardzo popularne i użyteczne :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
User

Mathriass2

Posty

1

Rejestracja

24 lis 2017, o 18:27

Re: Laboratorium

Postautor: Mathriass2 » 24 lis 2017, o 18:28

Bardzo dobry pomysł :) Pamiętaj, by dobrze zaprojektować laboratorium przed budową. A także o odpowiedniej armaturze laboratoryjnej jak digestorium czy ceramika laboratoryjna. Pozdrawiam!
no avatar
User

Sebastian77

Posty

62

Rejestracja

19 paź 2017, o 08:23

Re: Laboratorium

Postautor: Sebastian77 » 11 sty 2018, o 10:25

@obityno wspomniałeś o gabinecie, czym konkretnie się zajmujesz? Bo ja ostatnio znalazłem perełkę, która bardzo poprawiła komfort mojej pracy z pacjentami. Może Ciebie to zainteresuje, mowa tu o mobilnej kamerze medycznej. Umożliwia wykonywanie zdjęcia dna oka bez rozszerzania źrenicy. Naprawdę rewolucyjny sprzęt nazywany funduskamerą SMARTSCOPE PRO, więcej informacji znajdziesz na http://www.funduskamera.pl . Jeśli twoja działalność również opiera się na tego typu badaniach, to z całą pewnością powinieneś ją docenić w swojej pracy. :) Pozdrawiam
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Laboratorium

Postautor: romozim » 16 kwie 2018, o 04:23

Ja meble medyczne zamawiałem w http://www.polonlabor.pl/ i ich mogę polecić. Jestem zadowolony z wyglądu, trwałości i ogólnie użytkowania. Sama firma tez podchodzi fajnie do klienta, po prostu jest bardzo dobra jakość obsługi, doradztwo, czyli to na czym komu najbardziej zależy
no avatar
User

Johen

Posty

396

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Laboratorium

Postautor: Johen » 28 maja 2019, o 05:48

Jeśli szukacie sprawdzonego laboratorium, w którym wykonacie badania za nieduże pieniądze, a w dodatku będziecie mogli liczyć na szybkie wyniki to polecam Biogenetik z Wrocławia. Są moim zdaniem po prostu najlepsi.
no avatar
User

tyrion90

Posty

22

Rejestracja

16 lip 2021, o 15:37

Re: Laboratorium

Postautor: tyrion90 » 22 lip 2021, o 19:07

Powie mi ktoś, w co jeszcze warto wyposażyć swoje laboratorium? Wydaje mi się, że wszystko już zaplanowałem, ale boję się, że zapomnę o czymś istotnym...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 15 Queries | GZIP : Off ]