Czy taki zawod jest dobrze platny?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

aniamroz79

Posty

13

Rejestracja

10 paź 2016, o 10:59

Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: aniamroz79 » 10 lis 2016, o 17:13

Witam Państwa. Zastanawiam się nad zmianą obecnej pracy. Zainteresował mnie zawód trenera personalnego, który jest bliski moim predyspozycją. Pasjonuje mnie sport i ćwiczenia fizyczne, dlatego sądzę, iż nieźle bym sobie poradziła w tym zawodzie. Natomiast zastanawia mnie kwestia zarobków. Nie wiem ile może zarabiać instruktor kulturystyki , który pracuje w fitness klubie. Czy występują jakieś specjalizacje w tym zawodzie? Jeśli tak, to jaką należało by wybrać aby właściwie pokierować własną karierą w tej branży. Bardzo proszę o wypowiedź osób, które mają doświadczenie w tej branży. I jeszcze jedna kwestia czy pracując jako instruktor kulturystyki muszę wiązać się wyłącznie z jednym pracodawcą?
no avatar
User

Dachowek

Posty

67

Rejestracja

20 kwie 2016, o 16:05

Re: Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: Dachowek » 27 lip 2017, o 16:30

A co sądzicie o zawodzie opiekuna medycznego? Tutaj czytam na ten temat temat - http://www.lubliniec.info/artykul/10353 ... ym-zawodem . Ogłoszeń na różnych stronach faktycznie pojawia się wiele, ale nigdzie nie piszą o pensji. Ile taki opiekun medyczny może zarabiać?
Awatar użytkownika
User

ghemon

Posty

5

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:21

Re: Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: ghemon » 24 sie 2017, o 17:47

A może warto w tej sprawie zapytać znajomych? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobra opcja :)
Teraz nie pora myślec o tym, czego ci brak. Lepiej pomyśl. co możesz zrobić z tym, co masz
no avatar
User

olo434

Posty

3

Rejestracja

22 wrz 2017, o 08:45

Re: Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: olo434 » 22 wrz 2017, o 08:49

według mnie na pewno tak

__________________
http://zagrajwlotto.com.pl/
no avatar
User

tomaszpionek

Posty

3

Rejestracja

4 paź 2017, o 06:32

Re: Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: tomaszpionek » 4 paź 2017, o 19:49

Ja zastanawiam się nad zostaniem organizatorem wesel. Podpisałbym umowę z salą weselną, już mam upatrzoną sala weselna Tylko sam nie wiem, w jaki sposób wypromować tego typu usługę, by móc miec w miarę przychody od pierwszych miesięcy swojej działalności.
no avatar
User

al-w

Posty

5

Rejestracja

16 paź 2017, o 09:00

Re: Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: al-w » 16 paź 2017, o 09:20

To zawsze zależy od tego, czy trener personalny ma klientów, działa to jak każdy inny biznes.
trener personalny Katowice http://bodyfactory-trener.pl/
Awatar użytkownika
User

ashlec

Posty

8

Rejestracja

18 paź 2017, o 12:59

Lokalizacja

Łódź

Re: Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: ashlec » 19 paź 2017, o 12:39

To jest raczej pytanie, które warto zadać na takich forach jak np. KFD albo SFD, a nie tutaj, no chyba, że ktoś faktycznie jest trenerem personalnym. Ja powiem, że trenerów obecnie jest mnóstwo, ale zaczyna pojawiać się popyt na specjalności. Nie wiem, ile zarabia trener ani jakie są to specjalności, ale kulturystyka łączy w sobie wiele innych dziedzin sportowych i trzeba być gotowym na to, że kursy kwalifikujące do zawodu będą obejmować szeroką tematykę. Ale potem trener ma wiele możliwości wykorzystania wiedzy, nie musi pracować do końca na stanowisku trenera. I tak, wydaje mi się, że może pracować w kilku klubach - byle nie przedobrzyć z ich ilością. Warto popytać o to w innych miejscach i sprawdzić opinie.
no avatar
User

Calzedonia

Posty

114

Rejestracja

8 maja 2017, o 07:55

Re: Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: Calzedonia » 15 lip 2019, o 15:25

Podobno teraz te zawody sportowe, ale nie jako zawodnik jakiejś reprezentacji, a instruktor zajęć dobrze zarabia. Ja teraz nawet zastanawiam się nad instruktor fitness jak zostać bo dobrze można zarobić właśnie.
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Czy taki zawod jest dobrze platny?

Postautor: adik356 » 28 mar 2022, o 19:29

Dużo jest takich zawodów, głównie technicznych ale na https://euroimpex.pl/przekwalifikowanie-zawodowe/ masz tez możliwość przekwalifikowania zawodowego
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.310s | 13 Queries | GZIP : Off ]