Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

pepper

Posty

65

Rejestracja

22 paź 2012, o 10:54

Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: pepper » 28 paź 2013, o 17:11

Jak dbacie o bezpieczeństwo danych w sieci?
no avatar
User

smyk

Posty

78

Rejestracja

4 paź 2012, o 10:17

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: smyk » 29 paź 2013, o 09:25

Jest to dosyć trudna sprawa. Potrzebne są do tego odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Ci co chcą włamać się do danego systemu nie mają skrupułów. Na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Sprawdź sobie koszt tej usługi w Atenie http://www.atena.pl/cms.php?i=1,2062,be ... rmacji.htm
Oni tam zajmują się tym profesjonalnie.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: bizz » 23 lis 2013, o 12:31

Wdrożenie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa to podstawa jeśli chodzi o firmy. W domu wystarczy ci antywirus :) Jeśli chodzi o te systemy bezpieczeństwa to takimi rzeczami zajmują się fachowcy z ES-INSTAL - http://www.esinstal.pl/
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: kolaa » 25 mar 2015, o 10:48

Najskuteczniejszą ochroną są chyba antywirusy. Jeśli wybierzemy dobrego antywirusa, to z pewnością zminimalizujemy ryzyko dostania się niechcianego oprogramowania na nasz komputer. Najlepiej zajrzeć na http://www.omegasoft.pl/Czy-warto-spraw ... ntywirusow . Znajdziecie tutaj informacje o rankingach antywirusowych oraz najnowszy ranking antywirusowy całkowicie za darmo.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

WonderMoney

Posty

11

Rejestracja

26 mar 2015, o 17:28

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: WonderMoney » 26 mar 2015, o 17:35

Nie wchodz na podejrazne strony, nie podawaj hasel itp.
pracaidealna.pl - znajdź wymarzoną pracę w Norwegii
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: Diana21 » 28 kwie 2015, o 10:23

Ja współpracuje z biurem informatykow i bezpieczeństwo moich programów jak i danych w nich zawartych leży po ich stronie :)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

Nifik11

Posty

14

Rejestracja

22 sie 2013, o 11:18

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: Nifik11 » 5 paź 2015, o 14:27

Moim zdaniem antywirus to podstawa. Sporo ludzi poleca Avasta i Eset'a. Oba miałem okazję testować i się sprawdzają. Norton również w porządku, za to nie polecam Pandy.
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: Kremowy » 30 wrz 2016, o 10:59

Koniecznie dobry antywirus. Bezpłatne odpadają, bo przepuszczają co gorsze syfki. Ja działam na G Data i póki co bez problemów, a juz 6 miesiąc leci. I w dobrej cenie kupiłem, bo w klucz-system. A tam mają naprawdę dobre ceny za wersje legalne :)
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: arekk » 3 paź 2017, o 11:12

Ja uważam, że jedynie płatne wersje programów antywirusowych są godne polecenia. Osobiście polecam eScan, który jest naprawdę skuteczny. Oferta tego programu antywirusowego dostępna jest w https://www.morele.net/, więc myślę, że warto zajrzeć do tego sklepu.
no avatar
User

Ania

Posty

162

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w sieci?

Postautor: Ania » 11 lut 2019, o 09:14

Płatne są najlepsze - nie ma się co oszukiwać. Darmowe mają wiele "dziur" i tak naprawde to nikomu nie zależy na ich dobrym funkcjonowaniu (prócz ich użytkowników, którzy za darmo chcieliby mieć dobry program).
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron