Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

kuchniemp

Posty

1

Rejestracja

16 mar 2014, o 10:47

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Postautor: kuchniemp » 16 mar 2014, o 10:53

Remont kuchni to trudne zadanie, dlatego aby służyła nam na długie lata i tak samo długo cieszyła oko najlepiej aby przygotowani ją specjaliści. Trudno wyłonić w gąszczu propozycji tę najodpowiedniejszą.
Projektanci KuchnieMP stworzą dla państwa wymarzone umeblowanie kuchenne za rozsądną cenę. Aranżujemy i wykonujemy kuchnie, które cechuje jedyny w swoim rodzaju szyk, wykonane z dbałością o szczegóły elementy oraz najlepsza jakość. Wszystkie nasze meble są projektowane oraz tworzone tylko i wyłącznie na zamówienie, każdy mebel jest niepowtarzalny - produkowany na zamówienie, dopasowany do konkretnych oczekiwań, bo to właśnie Państwa kuchnia i Ty musisz w niej czuć się komfortowo. My pomożemy w wyborze kolorów, doradzimy wybór materiałów, pokażemy funkcjonalne oraz najnowsze rozwiązania, tak by Wasza nowa kuchnia spełniła się również pod względem funkcjonalności. Poczuj się niebywale w swojej nowej wykreowanej specjalnie dla Ciebie kuchni. Do produkowania mebli kuchennych wykorzystujemy tylko i wyłącznie półproduktów najwyższej jakości. W swojej ofercie posiadamy również obszerną mnogość dodatków i akcesoriów mebli kuchennych oraz urządzeń dodatkowych. Jako projektanci kuchni zapewniamy Państwu mnogość potencjału od mebli stylowych, kuchnie o nowoczesnym designie, podświetlane, kształty okrągłe, kanciate.
Zapraszamy naszą stronę www meble kuchenne KuchnieMP oraz do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Bielsku-Białej. Poszerzamy swoją działalność dlatego zapraszamy również zainteresowane osoby z miejscowości Żywiec oraz Cieszyn.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Postautor: bizz » 26 cze 2015, o 15:11

A blaty kuchenne też są w takim zestawie? Bo ja chciałbym sobie kupić takie blaty kuchenne warszawa. Uważam, że kamienne blaty wyglądają zdecydowanie lepiej. A jak wy sądzicie?
no avatar
User

compfin

Posty

62

Rejestracja

5 sie 2015, o 12:11

Re: Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Postautor: compfin » 17 sie 2015, o 11:31

Jeśli chodzi o usługi remontowo-budowlane, mogę polecić doskonałych fachowców zajmujących się montażem schodów - http://holz-treppen.com.pl.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Postautor: Piaskowa » 27 lis 2015, o 15:57

Jedynie do kuchni warto kupić meble kuchenne. Tam wszystkie szafki muszą być dopasowane. Do innych pomieszczeń można kupić gotowe meble: http://www.urokdrewna.pl/ W pokojach można postawić komodę, szafę i szafkę nocną i w zasadzie tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
User

Krzysiek_Z

Posty

6

Rejestracja

2 gru 2015, o 09:53

Lokalizacja

Kraków

Re: Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Postautor: Krzysiek_Z » 2 gru 2015, o 10:55

też szukam mebli na wymiar
no avatar
User

miki789

Posty

27

Rejestracja

31 gru 2015, o 08:05

Re: Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Postautor: miki789 » 31 gru 2015, o 08:06

Może zobacz ofertę, którą znajdziesz na stronach serwisu Tomasza Sarapaty numerem 508  841  062 . Ja właśnie u niego zamówiłam szafę wnękową i meble kuchenne i jestem bardzo zadowolona. Zaproponowano mi najwyższej jakości materiały, których zastosowanie dało naprawdę rewelacyjny efekt. Polecam!
Awatar użytkownika
User

monika87

Posty

39

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:58

Re: Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Postautor: monika87 » 4 sty 2016, o 13:06

U mnie sprawdziły się meble na wymiar, ciężko było mi znaleźć i dopasować meble gotowe do mojej kuchni, stąd taka decyzja. Wymarzyłam sobie szarą kuchnię z frontami na wysoki połysk, dużą wyspą kuchenną na środku kuchni i sprzętem AGD w zabudowie. Na początku trochę obawiałam się o to czy wszystko będzie ze sobą współgrało, ale niepotrzebnie, bo całość wygląda bardzo elegancko i przytulnie. Moje meble kuchenne to zasługa jednego ze studiów z sieci Max Kuchnie. Możecie zerknąć na ich stronę www, w galerii mają zdjęcia swoich realizacji i jak dla mnie są imponujące.
no avatar
User

paluch686

Posty

41

Rejestracja

18 sty 2016, o 16:54

Re: Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Postautor: paluch686 » 4 lut 2016, o 13:41

Meble kuchenne dobrze jest dopasować do charakteru wnętrza. Pięknie prezentują się meble od ArtCore, zachęcam do ich przejrzenia. Szczególnie te nowoczesne.
no avatar
User

obityno

Posty

42

Rejestracja

18 sie 2015, o 11:04

Re: Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Postautor: obityno » 27 maja 2016, o 09:38

Wielkie dzięki za ten post. Właśnie szukam mebli na wymiar, które będą pasowały do marmurowego blatu z http://kamieniarstwotorun.com/. Rozważę Wasze propozycje :)
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Postautor: Kemp » 1 paź 2017, o 15:44

Jeśli będziecie szukać zlewozmywaka do tych mebli to warto zapoznać się z ofertą ze strony https://sklep-promar24.pl . Mają bardzo szeroki wybór. Do tego często można załapać się na fajne promocje.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.141s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron