Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

adamjanicki

Posty

9

Rejestracja

19 kwie 2017, o 06:41

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: adamjanicki » 19 kwie 2017, o 06:42

A co z nest bankiem to dobra propozycja czy niekoniecznie?
no avatar
User

bezniku

Posty

48

Rejestracja

1 maja 2016, o 18:20

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: bezniku » 13 maja 2017, o 15:31

Jest jescze pare darmowych kont, za ktorych prowadzenie, przelewy i wyplaty nie placimy nic. Ich spis mozna znalezc na stronie: https://www.forum.pozyczkabez.pl/Porown ... tych-watek a na forum - dopytac o szczegoly.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: reton12 » 19 maja 2017, o 14:11

witaj! Wiesz to zależy od tego czego oczekujesz od danego banku , bo wiadomo każde konto ma inne zasady . Ja Wybrałem konto za 0 w PKO BP , ale najlepiej wybierz coś dla siebie . Zerknij sobie tutaj na Ranking Kont Osobistych i sprawdź co najbardziej Ci odpowiada .
Awatar użytkownika
User

kulisty18

Posty

5

Rejestracja

6 cze 2017, o 09:22

Lokalizacja

Warszawa

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: kulisty18 » 6 cze 2017, o 09:29

Nie wiem czy zauważyliście, ale banki zmieniają zasady. Nie ma czegoś takiego jak darmowe konto, nawet jeśli jest takie w momencie zakładania.
Jakie buty dla nastolatków są teraz modne? Dajcie znać na priv.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: reton12 » 6 cze 2017, o 11:22

Witaj! zgadzam sie, wiadomo że nie ma czegos takiego jak darmowe konto. Zawsze musisz spełnić jakies warunki by było ono za 0 zl.Jeśli jesteś w stanie spełnić te warunki to wtedy nie ponosisz żadnych opłat. Tak jest w przypadku PKO BP konto za 0 zł . Zerknij sobie jeszcze na Ranking Kont Osobistych i sprawdź które konto najbardziej Ci odpowiada.
no avatar
User

wadimon

Posty

1

Rejestracja

7 cze 2017, o 07:39

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: wadimon » 7 cze 2017, o 07:40

Jakie konta są na chwile obecną najlepsze i bez prowizyjne ?
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: reton12 » 3 sie 2017, o 08:46

Witaj! Z tego co się orientuję to najbardziej korzystne konto ma teraz Nest Konto , bardzo korzystnie to wychodzi. Zerknij sobie może tutaj .ranking kont bankowych
tam jest cale zestawienie kont i masz pokazane które wychodzi najkorzystniej. Musisz po prostu wybrać to co najbardziej Tobie odpowiada.
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: calis » 18 wrz 2017, o 15:58

Żeby wybrać najlepsze konto bankowe trzeba się zastanowić jakie rzeczy i funkcje konta są dla nas istotne. Mam konto w raiffeisen w którym nie płacę za prowadzenie konta, za plecenie zapłaty, a także za wypłaty z bankomatów. Ponadto wszystkie środki zgromadzone na koncie są oprocentowane. Mnie to pasuje w wam?
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: reton12 » 29 wrz 2017, o 11:00

Konto "bez opłat", ale czy na pewno? Niestety zawsze jesteśmy narażeni na pułapki, a naszą niewiedzę banki sprytnie wykorzystują, żeby tego uniknąć warto wiedzieć na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy, o co zapytać itp. Przydatne mogą się także okazać rankingi specjalistów - http://konto-w-banku.pl/
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: reton12 » 2 paź 2017, o 16:21

W poszukiwaniu własnie jakiegoś darmowego konta, ostatnio trafiłem w sieci na ofertę z nest bank :) Z tego co czytałem to mają w swojej ofercie także darmowe konta, może któreś Ci się spodoba :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron