Marka pomp - Ibo Italy :)

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

iboitaly

Posty

9

Rejestracja

20 lip 2017, o 06:30

Marka pomp - Ibo Italy :)

Postautor: iboitaly » 29 wrz 2017, o 08:01

Przedsiębiorstwo Dambat trudni się produkcją i sprzedażą wytrzymałych urządzeń hydrotechnicznych. Jest to twór, wyróżniający się podejściem do klienta
Marka IBO Italy to gwarancja trwałych konstrukcji i skutecznych technologii. Służą do pracy ciągłej. Na witrynie internetowej IBO Italy można zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy.
Pompy IBO Italy dobrze sprawdzają się podczas ekstremalnych sytuacji. Oferowane pompy głębinowe powstają w kooperacji z włoską firmą EXA Pumps.
Doskonałe pompy głębinowe są wytwarzane w profesjonalnych zakładach Sprzęt hydrotechniczny, udowadniają, że ich działanie jest wytrzymałe na zdarzenia, gdzie występują problemy z wodą. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 22 721 11 92. Firma ma swoją siedzibę w Wyględach -ul. Słoneczna 67.
no avatar
User

arabika

Posty

1275

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Marka pomp - Ibo Italy :)

Postautor: arabika » 3 kwie 2023, o 06:28

Jak najbardziej sam już wybór tej właściwej pompy głębinowej jest bardzo ważny i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również dobrze jest wiedzieć na co zwrócić uwagę przy jej zakupie. Bardzo fajnie właśnie na stronie https://askdom.pl/pl/artykul/na-co-nale ... inowej-977 napisano o takich kwestiach i wiem, że te sprawy bywają bardzo ważne.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.162s | 12 Queries | GZIP : Off ]