Sexy bielizna - tylko dla niej?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Sexy bielizna - tylko dla niej?

Postautor: MartaJa » 5 mar 2013, o 08:11

Pytanie może bardziej do panów :)
Ja uważacie - jak kobieta kupuje fajną bieliznę to tylko po to, żeby poczuć się lepiej, a więc sama dla siebie, czy też jest to coś dla obopólnej korzyści? Patrząc na przykład na pierwszy lepszy komplet chociażby stąd: http://besame.com.pl/ mam wrażenie, że bieliznę kobiecą tworzy się jednak też z myślą o mężczyznach :)
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Sexy bielizna - tylko dla niej?

Postautor: kaloszkowa » 5 mar 2013, o 14:28

to zależy jakiego typu jest to bielizna i jakim celom ma służyć ;) jeśli bielizna sportowa - ona zdecydowanie nie jest stworzona z myślą o mężczyznach. a jeżeli chodzi o koronkowe, kobiece zestawy myślę, że tu jest pół na pół. na pewno jest stworzona z myślą o mężczyznach ale i o kobiecej pewności siebie - bo nie oszukujmy się - kobieta która jest pewna swojego wdzięku jest w stanie zdobyć większość facetów.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Sexy bielizna - tylko dla niej?

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 09:00

Bieliznę kupuje sama dla siebie, a to, że podoba sie również mężczyznom to już dodatkowy atut:)
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Sexy bielizna - tylko dla niej?

Postautor: wiosna » 15 mar 2013, o 10:32

Też tak mam. Kupuję bieliznę, w której mi wygodnie, i która właśnie mnie wydaje się ładna i atrakcyjna. Mąż może mi co najwyżej doradzać ;)
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Sexy bielizna - tylko dla niej?

Postautor: kasiazosia » 26 mar 2013, o 14:09

Większość bielizny kupuję dla siebie, wtedy patrzę na to, by była dobra jakościowo, bawełniana, ładna i wygodna. Jeśli mam ochotę sprawić przyjemność ukochanemu, to dopiero wtedy wyszukuję jakiś fikuśny komplecik, który spodoba się Jemu (na mnie) ;-))
no avatar
User

Iluś

Posty

5

Rejestracja

28 mar 2013, o 11:05

Re: Sexy bielizna - tylko dla niej?

Postautor: Iluś » 28 mar 2013, o 11:13

Kobiety kupują bieliznę i dla siebie i dla mężczyzn:)...jedno drugiego nie wyklucza:)
Świetny program iluo erp dla firm!
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Sexy bielizna - tylko dla niej?

Postautor: oksana » 16 gru 2014, o 13:54

Ja zamawiam takie fatałaszki na sex shop wysyłkowy.
Zresztą niektóre koronkowe ubrania wykorzystuję do kreacji sylwestrowych, albo na imprezy przebierane.
No i oczywiście znajdują swoje zastosowanie w sypialni :-)
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Sexy bielizna - tylko dla niej?

Postautor: bizz » 3 lut 2015, o 15:16

Seksi bielizna jest również dla mężczyzn, można taką nabyć np. w http://balamutka.pl/36-bielizna-meska . Na specjalną okazję bielizna taka zawsze się przyda.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Sexy bielizna - tylko dla niej?

Postautor: pankracy » 24 wrz 2017, o 09:52

Jak szukasz dobrego i sprawdzonego sklepu z bielizną to polecam https://www.paryzanka.eu/ . Mają ogromny wybór przepięknej bielizny bardzo dobrej jakości. Poza tym braffiterka chętnie pomoże dobrać stanik i wyjaśni jak odpowiednio go nosić, a to nie takie proste jak się wydaje :D
no avatar
User

anti

Posty

5

Rejestracja

26 wrz 2017, o 16:00

Re: Sexy bielizna - tylko dla niej?

Postautor: anti » 26 wrz 2017, o 16:03

Kupuje ją częściowo dla siebie, częściowo dla mężczyzny. Korzyść ma dla obu stron.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 13 Queries | GZIP : Off ]