Serwery z VPS

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Serwery z VPS

Postautor: Mercus » 23 wrz 2017, o 19:04

Dzień dobry.
Zmagam się z problemem podpięcia domeny pod mój serwer VPS na którym mam postawiony TeamSpeak3. Czytając wszystkie posty w internecie na ten temat powiem szczerze dosłownie zgłupiałem jak powinienem to zrobić.
O co Chodzi?
Gdy wejdę w panelu do Zarządzanie DNS widzę
ns109.ovh.net - aktywny
dns109.ovh.net - aktywny
W zakładce przekierowania mam wpisane
nazwa.net -> na serwer ipv4 - A -> adres IP mojego VPS
Zrobiłem również
forum.nazwa.net -> na serwer ipv4 a -> adres ip/index.php = ponieważ na VPSie stoi również WWW z phpbb
nazwa.ovh oraz forum.nazwa.ovh nie przekierowuje na nic.
Wyczytałem w internecie że wystarczy w strefie A wpisać adres IP serwera i powinno zacząć śmigać. Wiem że ten hosting daje swoje DNSy cokolwiek to znaczy. VPS również stoi na serwerach OVH.
Mógłby mi ktoś jaśniej wytłumaczyć jak się za to wszystko zabrać?
generalnie kończy mi się niedług umowa z nimi i nie wiem, czy będę chciał przedłużać, dlatego muszę też zawczasu rozejrzeć się za jakimś innym serwisem i tak pomyślałem o nazwa.pl szczególnie, że mają teraz promocję, gdzie serwery VPS są -50% https://www.nazwa.pl/vps/ , bo w zasadzie dosyć znana firma, zależy mi jednak przede wszystkim na usługach VPS, dlatego czy myslice, że ta oferta od nazwa.pl jest dobra czy to raczej przeciętniak? Z góry dzięki !
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Serwery z VPS

Postautor: komper » 27 wrz 2017, o 14:26

Nie ma to sensu. Poczytaj w sieci o przygodach ludzi z takimi serwerami.
Dużo lepiej podziałać na mniejszej usłudze z dobrymi parametrami.
O wiele mniej problemów i święty spokój. Zresztą - wystarczy sobie ogarnąć okres testowy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.067s | 12 Queries | GZIP : Off ]