wymiana opon

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Szolausiana

Posty

50

Rejestracja

7 mar 2016, o 08:28

wymiana opon

Postautor: Szolausiana » 22 wrz 2017, o 07:01

znowu zbliża się zima i za nie długo przyjdzie czas na wymianę opon samochód mam od trzech miesięcy więc nigdy jeszcze tego nie robiłem mam pytanie gdzie wymieniacie opony. Znajomy jeździ do Euromaster i bardzo chwali. A wy macie jakieś doświadczenia z tym serwisem?
no avatar
User

klopims

Posty

5

Rejestracja

22 wrz 2017, o 09:43

Re: wymiana opon

Postautor: klopims » 22 wrz 2017, o 09:53

Nie, ja wymieniam u swojego znajomego mechanika
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: wymiana opon

Postautor: OurellQa » 20 paź 2017, o 07:44

znam ten serwis możesz tam pojechać bez obaw, zapewniam na podstawie własnego doświadczenia. Nie tylko wymieniałem u nich opony, ale też wymieniałem olej i klocki hamulcowe. Zawsze wszystko odbywało się w stu procentach profesjonalnie i w umówionym terminie
no avatar
User

wokal234

Posty

39

Rejestracja

3 sty 2018, o 17:06

Re: wymiana opon

Postautor: wokal234 » 8 sty 2018, o 09:04

Ja z całego serca mogę polecić http://www.serwisogumieniaprudnik.pl gdzie nie raz poddawałem swoje opony należnemu serwisowi. Zarówno wymianie, jak i wypełnianiu azotem dzięki czemu bez obaw wróciłem na drogę. Jazda jest niezwykle przyjemna a przede wszystkim bezpieczna! Powoli przymierzam się do zakupu nowych opon, oczywiście również od nich. :)
no avatar
User

Brunon128

Posty

1

Rejestracja

8 sty 2018, o 10:11

Re: wymiana opon

Postautor: Brunon128 » 8 sty 2018, o 10:12

A nie lepiej w sumie podjechać tu, tam i sprawdzić, niż pytać na forum?
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: wymiana opon

Postautor: dona3 » 7 sie 2018, o 10:16

Ja dopiero co wymieniałem opony w opolskim Euromaster http://www.mechanika-opole.pl/ . To prawdziwi, godni polecenia profesjonaliści. Od bardzo dawna opieram się na ich fachowych usługach wulkanizacyjnych. Niegdyś zajęli się również prostowaniem felg i wymianą rozrządu. Świetny wybór, zdecydowanie wart swoich pieniędzy!
no avatar
User

kapitan34

Posty

10

Rejestracja

8 lis 2018, o 17:04

Re: wymiana opon

Postautor: kapitan34 » 19 lis 2018, o 15:23

Opony wymienią Ci w pierwszym lepszym warsztacie. Przecież to nie jest jakaś znowu bardzo skomplikowana czynność. Bardziej istotną kwestią myślę jest jakość samych opon, które chcesz założyć. Zawsze wymieniałem na zimowe, teraz szukając oszczędności zamierzam założyć opony całoroczne https://www.uniroyal.pl/samochod/opony/allseason-expert bezpieczeństwem się nie martwię, bo opony i markę doskonale znam. Mamy je założona na firmowych samochodach.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: wymiana opon

Postautor: Kleo » 23 lis 2018, o 12:42

Oho, czyli teraz każdy wymienia opony na ostatnią chwilę? No cóż, lepiej późno niż wcale :) Jak jeszcze chcecie coś przy tym zaoszczędzić to może warto jechać do Forda? Tam aktualnie jest promocja https://bit.ly/2y8SeMj , w której można wymienić opony za niższa bardziej opłacalną cenę. Zadzwońcie, może mają akurat wolne miejsca jeszcze:)
no avatar
User

gkubel

Posty

3

Rejestracja

23 lis 2018, o 13:53

Re: wymiana opon

Postautor: gkubel » 23 lis 2018, o 13:59

My już z mężem jakiś czas temu wymieniliśmy opony i przyszykowaliśmy auto na zimę. Także jesteśmy gotowi na zimę i mrozy
no avatar
User

kacpertuk

Posty

12

Rejestracja

28 paź 2016, o 11:30

Re: wymiana opon

Postautor: kacpertuk » 26 lis 2018, o 13:10

ja głownie korzystam z opon Bridgestone Poznań i jestem mega zadowolony. Na razie mam tylko komplet zimowy (drugi rok) i przymierzam się do kupna też opon letnich tej marki, bo jak na razie wszystko działa jak najbardziej bez zarzutu. A co do wulkanizatora to polecam tych na przedmieściach lub w niewielkich miejscowościach pod miastami - już kilka razy udało mi się wymienić opony w dużo niższych cenach niż w mieście. No i kolejki zawsze dużo mniejsze, wiec nie trzeba się stresować, że spędzi się w warsztacie kilka godzin
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.138s | 13 Queries | GZIP : Off ]