Rozwiązania dla e-biznesmenów

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

wikag

Posty

5

Rejestracja

24 maja 2017, o 14:51

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: wikag » 24 maja 2017, o 14:58

Ciekawe te rozwiązania, kiedy będę potrzebował to na pewno sprawdzę aktualną ofertę.
Awatar użytkownika
User

bokowiec

Posty

7

Rejestracja

23 maja 2017, o 12:03

Lokalizacja

Wałbrzych

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: bokowiec » 26 maja 2017, o 14:01

Ja bym postawił na lepszą ochronę danych osobowych, jeżeli tak się złoży, że nasza działalność będzie obejmować ich przetwarzanie. W końcu nie chcielibyśmy stracić zaufania klientów, prawda? Wobec tego nawet e-biznesmeni powinni zatrudniać kogoś takiego jak zewnętrzny ABI do dbania o stan zabezpieczeń: http://www.forsafe.pl/obsluga-administratora-bezpieczenstwa-informacji, a także rekomendowania o korzystnych zmianach dla całego systemu informatycznego firmy, bo w taki sposób najczęściej teraz przechowują poufne informacje.
Awatar użytkownika
User

Eizdienn2

Posty

1

Rejestracja

5 lip 2017, o 15:22

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Eizdienn2 » 5 lip 2017, o 15:24

Wiele ciekawych rozwiązań dla biznesu oraz consulting zapewnia firma http://semprus.pl/ Warto się przyjrzeć ofercie jak rozpoczynasz działalność gospodarczą, bądź chcesz wprowadzić nowe plany do firmy.
no avatar
User

megsa

Posty

5

Rejestracja

10 lip 2017, o 15:52

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: megsa » 10 lip 2017, o 16:01

Pewnie, że tak, takie rozwiązania w chmurze potrafią zaoszczędzić spore wydatki.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Kleo » 26 lip 2017, o 16:59

Moją propozycją rozwiązania jest dynamics ax consultant To najlepsza opcja dla przedsiębiorców, którzy chcą mieć wszystko w jednym konkretnym miejscu, bez zbędnego bałaganu. Teraz dla każdego optymalizacja systemu jest niezwykle potrzebna.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: bizon » 15 sie 2017, o 15:00

Bardzo fajną opcją jest biuro rachunkowe w internecie. Zdecydowanie warto się nad tym zastanowić. Pełną ofertę takiego biura znajdziecie na stronie http://taxsafe.pl/. Jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę - wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu.
no avatar
User

Mojner

Posty

72

Rejestracja

28 cze 2016, o 09:31

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Mojner » 19 sie 2017, o 13:32

Dla biznesmenów chcących prowadzić swój sklep internetowy bardzo dobrym rozwiązaniem są moduły magento , które zapewniają ogromną ilość funkcjonalności niezbędna do prowadzenia e-sklepu. Wystarczy jednorazowo zakupić wybrany moduł, następnie go zainstalować aby móc od razu z niego korzystać w swoim sklepie.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 05:58

Pomijając wszelkie oprogramowanie oraz aplikację do e-biznesu, polecam zadbać również o współpracę z dobrą i godną zaufania firmą kurierską na której zawsze będzie można polegać, zapraszamy na DeltaKurier.pl
Awatar użytkownika
User

Janca

Posty

5

Rejestracja

23 sie 2017, o 18:48

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: Janca » 25 sie 2017, o 19:59

Ja to się na tym kompletnie nie znam. Nie będę w stanie w tym temacie pomóc...
Nie jest tchórzostwem poznać się na tym, co głupie. Ani nie jest głupie poznać się na tchórzostwie.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: bizz » 28 sie 2017, o 14:09

Zobaczcie sobie również ofertę aplikacji dedykowanych, oferowanych przez https://www.davinci-studio.com/pl/home/ . Moim zdaniem jest to naprawdę dobra i godna polecenia firma, więc również i was może zaciekawić. Sprawdźcie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.157s | 13 Queries | GZIP : Off ]