Sport to zdrowie!

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: Antoni34 » 26 sie 2017, o 15:56

Czy suwnica smitha sprawdzi się w warunkach domowych?
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: leoonarrd21 » 3 wrz 2017, o 17:14

Szczerze to nie mam pojęcia, ale jeśli chciałbyś zacząć ćwiczyć to moim zadaniem najlepszy na początek będzie Street Workout. Spróbuj a gwarantuje Ci, że będziesz zadowolony z efektów!
no avatar
User

robinrojek

Posty

126

Rejestracja

23 paź 2016, o 19:44

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: robinrojek » 3 wrz 2017, o 20:05

Zgadzam się z tym, że sport to zdrowie. Ja od jakiegoś czasu dość intensywnie zaczęłam jeździć na rowerze. Ponieważ najczęściej wracam po zmroku postanowiłam się dla własnego bezpieczeństwa zaopatrzyć w odblaski. Kupiłam sobie fajne tutaj http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/odblaski-na-rower/
no avatar
User

smutaska

Posty

94

Rejestracja

6 cze 2016, o 10:37

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: smutaska » 12 wrz 2017, o 08:20

Jak jeździcie na rowerze to przeczytajcie https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16547/jakie_okulary_na_rower_wybrac Są tu porady jakie okulary na rower powinno się kupić, na co zwracać uwagę. A też podane przykłady okularów zróżnicowanych cenowo.
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: oskarekwwa » 2 lis 2017, o 17:12

Sport to zdrowie, ale jak się go długo nie uprawiało i zaczyna się intensywnie to zakwasy dają o sobie znać. Ostatnio słyszałem, że można walczyć z zakwasami elektrostymulatorem. Znalazłem je na stronie http://elektrostymulatory.net/jak-walczyc-z-zakwasami/ i poważnie zastanawiam się nad kupnem.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: leoonarrd21 » 19 gru 2017, o 14:34

Ja również bardzo lubię uprawiać wszelkiego rodzaju sporty, ale przede wszystkim sporty walki. Aktualnie mogę wam polecić, jeśli ktos tez trenuje bardzo fajny sklep www.sk-sport.pl/pol_m_SPORTY_Sporty-wal ... -1405.html w którym dostaniecie rękawice i inne sportowe akcesoria. Na prawdę warto tam zajrzeć.
no avatar
User

majja

Posty

91

Rejestracja

23 lip 2016, o 17:27

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: majja » 27 gru 2017, o 15:05

Pewnie, każda aktywność fizyczna podnosi wydajność organizmu i wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Sama dość długo się oszukiwałam, że nie mam czasu na ćwiczenia, że brakuje mi siły. Na szczęście ten etap już za mną a ze sportem zaprzyjaźniłam się na dobre. Najczęściej wybieram pływanie ale karnet na siłownię także się przydaje. Takim moim czynnikiem zapalnym okazał się Biovital - od kiedy zaczęłam go pić zaczęło mi się chcieć bardziej :) i dzięki niemu jestem też silniejsza psychicznie, spokojniejsza, świetny tonik wzmacniający!
Awatar użytkownika
User

MihaelSSE

Posty

5

Rejestracja

25 gru 2017, o 13:40

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: MihaelSSE » 28 gru 2017, o 12:33

Ja też biegam. Jest to dla mnie zarówno forma relaksu, jak i treningu. A twój generator całkiem ciekawie wygląda. Może się przydać.
Ludzie! każdy z was mógłby, samotny, więziony,
Myślą i wiarą zwalać i podźwigać trony.
Awatar użytkownika
User

pistolerro

Posty

4

Rejestracja

25 gru 2017, o 16:10

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: pistolerro » 28 gru 2017, o 17:13

Ja ćwiczę w domu na macie i z drążkiem. Efektywne i proste ćwiczenia są dla mnie najlepsze.
Ludzie byli zdolni robić tyle niesamowitych rzeczy, a mimo to tak często siedzieli bezczynnie, wypowiadając tylko słowa.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Sport to zdrowie!

Postautor: leoonarrd21 » 1 sty 2018, o 18:50

Zgadzam się w 100%, że sport to zdrowie i sam od jakiegoś czasu korzystam z czegoś takiego jak Siłownie plenerowe. Jest ich coraz więcej w każdym mieście i uważam, że grzechem byłoby nie skorzystać :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.198s | 15 Queries | GZIP : Off ]