Gadżety reklamowe

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Gadżety reklamowe

Postautor: Gleniowa » 21 lip 2017, o 15:15

Wystarczy zwrócić uwagę, jak wiele firm poszukuje gadżetów i pomysłów na nie w sieci. Chyba nie ma klienta, którego nie ucieszyłby jakiś tam gratis do zakupów, więc warto o tym pomyśleć. U nas często zamawia się m.in. smycze reklamowe http://promoband.pl/smycze.html, które można dowolnie zadrukować, ale ważne by przyciągały wzrok. Wtedy klient korzystając z takiego upominku, dodatkowo nas rozreklamuje wśród znajomych.
Awatar użytkownika
User

versus4

Posty

7

Rejestracja

17 lip 2017, o 12:23

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: versus4 » 21 lip 2017, o 15:18

Smycze reklamowe są świetnym rozwiązaniem. Chodzi o to, żeby gadżet jak najdłużej był z daną osobą.
Wypowiedziana prawda zawsze jest mniej przerażająca, niż podejrzana
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 05:50

Taki bonus dla klienta w postaci gadżetu reklamowego zawsze jest bardzo fajnym i mile widzianym dodatkiem, więc czemu nie. Mogą być to zarówno smycze jak i długopisy czy kubki, kalendarz. To zależy od naszej kreatywności oraz budżetu.
no avatar
User

studentka

Posty

30

Rejestracja

21 sty 2016, o 12:51

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: studentka » 30 sie 2017, o 18:13

Gadżety to świetne rozwiązanie. Myślę, że warto w nie inwestować, żeby być rozpoznawanym i nie zginąć w gąszczu innych firm. Wiem, że dobre gadżety robi Imperator z Lublina http://imperator.biz.pl/. Może warto tam zajrzeć?
no avatar
User

michal78

Posty

10

Rejestracja

4 wrz 2017, o 13:31

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: michal78 » 4 wrz 2017, o 13:50

Najlepsze są smycze, długopisy, notatniki. Kalendarze również się sprawdzają, z tylko jednym zastrzeżeniem - najbardziej opłaca się je przygotowywać na eventy typu targi czy konferencje.
no avatar
User

herrera

Posty

6

Rejestracja

27 lip 2017, o 08:17

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: herrera » 6 wrz 2017, o 19:26

Smyczki już się wszystkim przejadły :) teraz fajnie jest postawić na coś, po co ludzie sami przyjdą :) fajną opcją są napoje izotoniczne z Freshdrink.pl na przykład :)
no avatar
User

Wektor77.pl

Posty

13

Rejestracja

11 wrz 2017, o 09:10

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: Wektor77.pl » 11 wrz 2017, o 09:21

Jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, to mamy naprawdę szerokie pole do popisu w tej kwestii, polecam też postawić na tradycyjną formę reklamy, oklejenie samochodu oraz wszelkiego rodzaju ulotki, banery- im więcej tym oczywiście lepiej grunt to skuteczność. W kwestii samych nadruków chętnie pomożemy,zajmujemy się tym na co dzień.
Awatar użytkownika
User

Ona02Z

Posty

5

Rejestracja

18 wrz 2017, o 12:02

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: Ona02Z » 20 wrz 2017, o 16:27

Popieram całkowicie mojego przedmówcę. Mam dokładnie takie samo zdanie. Nic dodać nic ująć...
Jak masz głupio myśleć, lepiej odpocznij
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: pankracy » 28 wrz 2017, o 13:27

U nas w fimie co roku zamawiamy gadżety reklamowe w postaci długopisów, kalendarzy czy toreb płociennych z nadrukiem. To bardzo ważny element, którym promujemy naszą markę w oczach Klientów/ kontrahentów. Jesli mogę Wam polecić kogoś, kto wykonuje takie rzeczy, to postawcie na http://www.extrema.com.pl/ . Są rzetelni, realizują błyskawicznie nawet duże zlecenia i wszystko robią na tip top.
no avatar
User

kasiaksm

Posty

14

Rejestracja

9 paź 2017, o 11:45

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: kasiaksm » 9 paź 2017, o 11:50

Dobrym pomysłem są pendrivy z logiem firmy i danymi adresowymi :) W firmie męża się takie coś sprawdziło, ponadto on równiez reklamował się w mediach społecznościowych i jeździł na przeróżne spotkania biznesowe, na których byli ludzie z różnych kręgów. Za kilka dni również będzie się reklamował na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkie 2017. A ja jestem podekscytowana bo poznam Lachowskiego czy Partykę :) :oops:
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 13 Queries | GZIP : Off ]