Wypożyczanie samochodów

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Melonik

151

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: Melonik » 30 sie 2016, o 15:46

Wypożyczalni samochodów jest naprawdę wiele. Trzeba wiedzieć do której się zgłosić by móc korzystać z samochodów o naprawde dobrej jakości.Ja moge zaproponowac Ci skorzystanie z Carnet https://carnet.pl/ , to bardzo dobra wypożyczania samochodów. Sama miałam okazję korzystać z ich usług kilka razy i wiem, że samochody mają w nienagannym stanie. Cenowo też jest przyzwoicie.
no avatar
User

Eurotransportni.com

13

31 sie 2016, o 11:27

Postautor: Eurotransportni.com » 31 sie 2016, o 11:58

Skoro polecasz i zachwalasz wypożyczalnie samochodów,to daj tez koniecznie znać jak kształtują się ceny w zamian za wypożyczenie samochodu oraz jakie warunki dokładnie należy spełnić,to bardzo istotna kwestia.
no avatar
User

janabaranek

21

27 wrz 2016, o 06:46

Wrocław

Postautor: janabaranek » 27 wrz 2016, o 07:29

Fajna sprawa, ale zawsze mnie zastanawia czy z tego można wyżyć :D
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Bingo42

129

11 maja 2016, o 12:08

Postautor: Bingo42 » 3 lis 2016, o 18:32

Wypożyczalnia samochodów https://www.express.pl/ - ja zazwyczaj korzystam z ich usług. Biorę auto na lotniku Okęcie a później jade nim tak gdzie potrzebuję i oddaje w innym mieście, maja wiele punktów.
no avatar
User

Katarenka

3

17 paź 2016, o 10:52

Postautor: Katarenka » 9 lis 2016, o 20:08

wszystko zależy od tego jaka jest konkurencja w okolicy, ale sam pomysł brzmi fajnie :)
Awatar użytkownika
User

Gocha102

8

16 lis 2016, o 09:45

Postautor: Gocha102 » 16 lis 2016, o 10:20

Na żadną z tych stron nie mogę wejść, bo wyskakuje mi jakaś blokada.
Co do wypożyczania samochodów, no to wiem, że są firmy ukierunkowane np. tylko na wesela i mają z tego niezłą kasę, tylko auta raczej normalne, ale do tego dekorują i przyklejają tablice typu "just married" i mają szoferów. Zależy też jakie samochody są w ofercie takiej firmy. No bo czy koszty zakupu np. Porshe się zwrócą, to ciężko powiedzieć. Miałam kiedyś kolegę, który sprowadził jakieś ekstra limuzyny i wypożyczał na wieczory panieńskie, śluby i inne szalone imprezy, ale zamknął po roku biznes, bo jednak nie przynosiło mega dużych dochodów.
no avatar
User

kalijan

15

21 sie 2017, o 06:28

Postautor: kalijan » 30 sie 2017, o 08:35

Z tą przejażdżką jako upominek to rzeczywiście coś fajnego, sam ostatnio natrafiłem na coś takiego w tym miejscu https://prezentmarzen.com/prezenty-dla-niego/ i zastanawiam się, czy koledze na kawalerski nie sprawić. Co o tym myślicie, żeby się chłop przejechał Lamborghini przed pójściem do ołtarza?
no avatar
User

michal78

10

4 wrz 2017, o 13:31

Postautor: michal78 » 5 wrz 2017, o 16:21

Wszystko zależy od okolicy w której chcesz założyć biznes. W okolicy największych miast może być ciężko - ale w przypadku średnich może nie być zbyt wiele konkurencji. Zadbaj o dobrą stronę, obecność w social mediach, przygotuj ofertę i działaj.
no avatar
User

FiqsMagd

7

6 wrz 2017, o 09:22

Postautor: FiqsMagd » 6 wrz 2017, o 09:34

Takie usługi są chętnie kupowane, tylko trzeba mieć pewność ze się z nimi trafi do odpowiedniej grupy klientów, np. do osób które szukają aut na imprezy okolicznościowe i wesela albo firm organizujących imprezy - trzeba to dobrze przemyśleć, do kogo kierujesz usługi.
Poprzednia