Szukam biura :)

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

reton12

125

2 lut 2017, o 17:40

Re: Szukam biura :)

Postautor: reton12 » 16 mar 2017, o 17:45

Jeśli interesuje Cię prestiżowy lokal to musisz zainteresować się ofertą nowe biurowce warszawa . Wydaje mi się, że to klasa sama w sobie. Budynek zbudowany w oparciu o nowe technologie ze wszystkimi udogodnieniami, a poza tym ten widok z okna :) złamie chyba najlepszego negocjatora. :)
no avatar
User

paracetamol

14

26 maja 2017, o 20:28

Postautor: paracetamol » 3 cze 2017, o 20:06

Gdybyś szukał biura do wynajęcia w Warszawie, to mogłbym Ci polecić http://gwiazda.info/ - widziałem, że mają przyzwoitą ofertę lokali na Śródmieściu
no avatar
User

atama

33

15 maja 2017, o 11:19

Postautor: atama » 4 wrz 2017, o 05:50

Ja już od dłuższego czasu korzystam z możliwości jakie dają takie biura serwisowane. Z reguły wynajmuje sale konferencyjne na większe spotkania z klientami. Korzystam z platformy ,,sharespace.pl". Sporo lokalizacji na terenie kraju, niskie ceny. W razie pytań zawsze można skorzystać z darmowej pomocy zespołu, który pomoże w znalezieniu najbardziej optymalnego rozwiązania.
Poprzednia