Rozwiązania dla e-biznesmenów

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

25

24 sie 2017, o 05:31

Re: Rozwiązania dla e-biznesmenów

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 05:58

Pomijając wszelkie oprogramowanie oraz aplikację do e-biznesu, polecam zadbać również o współpracę z dobrą i godną zaufania firmą kurierską na której zawsze będzie można polegać, zapraszamy na DeltaKurier.pl
Awatar użytkownika
User

Janca

5

23 sie 2017, o 18:48

Postautor: Janca » 25 sie 2017, o 19:59

Ja to się na tym kompletnie nie znam. Nie będę w stanie w tym temacie pomóc...
Nie jest tchórzostwem poznać się na tym, co głupie. Ani nie jest głupie poznać się na tchórzostwie.
no avatar
User

bizz

482

31 lip 2013, o 19:18

Postautor: bizz » 28 sie 2017, o 14:09

Zobaczcie sobie również ofertę aplikacji dedykowanych, oferowanych przez https://www.davinci-studio.com/pl/home/ . Moim zdaniem jest to naprawdę dobra i godna polecenia firma, więc również i was może zaciekawić. Sprawdźcie.
no avatar
User

atama

33

15 maja 2017, o 11:19

Postautor: atama » 30 sie 2017, o 12:05

Jestem freelancerem i na ogól pracuję w domu ale od czasu do czasu muszę zorganizować jakieś spotkanie z klientem. Za kawiarniami czy restauracjami nie przepadam wiec z reguly wynajmuje sale konferencyjne poprzez platformę ,,sharespace.pl". Nie dośc, że mam do wyboru kilka lokalizacji to jeszcze mogę wynając taką przestrzeń tylko na 1 dzień. Ceny też mają przystępne.
Awatar użytkownika
User

iza22

4

18 wrz 2017, o 10:35

Postautor: iza22 » 20 wrz 2017, o 13:36

Ja bym ten temat zostawił specom. Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie...
Jeżeli uda się pokochać choć jedną osobę, to życie ma sens. Nawet jeśli nie można być z tym człowiekiem
Poprzednia