Wypożyczanie samochodów

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: Melonik » 30 sie 2016, o 15:46

Wypożyczalni samochodów jest naprawdę wiele. Trzeba wiedzieć do której się zgłosić by móc korzystać z samochodów o naprawde dobrej jakości.Ja moge zaproponowac Ci skorzystanie z Carnet https://carnet.pl/ , to bardzo dobra wypożyczania samochodów. Sama miałam okazję korzystać z ich usług kilka razy i wiem, że samochody mają w nienagannym stanie. Cenowo też jest przyzwoicie.
no avatar
User

Eurotransportni.com

Posty

13

Rejestracja

31 sie 2016, o 11:27

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: Eurotransportni.com » 31 sie 2016, o 11:58

Skoro polecasz i zachwalasz wypożyczalnie samochodów,to daj tez koniecznie znać jak kształtują się ceny w zamian za wypożyczenie samochodu oraz jakie warunki dokładnie należy spełnić,to bardzo istotna kwestia.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: janabaranek » 27 wrz 2016, o 07:29

Fajna sprawa, ale zawsze mnie zastanawia czy z tego można wyżyć :D
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: Bingo42 » 3 lis 2016, o 18:32

Wypożyczalnia samochodów https://www.express.pl/ - ja zazwyczaj korzystam z ich usług. Biorę auto na lotniku Okęcie a później jade nim tak gdzie potrzebuję i oddaje w innym mieście, maja wiele punktów.
no avatar
User

Katarenka

Posty

3

Rejestracja

17 paź 2016, o 10:52

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: Katarenka » 9 lis 2016, o 20:08

wszystko zależy od tego jaka jest konkurencja w okolicy, ale sam pomysł brzmi fajnie :)
Awatar użytkownika
User

Gocha102

Posty

8

Rejestracja

16 lis 2016, o 09:45

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: Gocha102 » 16 lis 2016, o 10:20

Na żadną z tych stron nie mogę wejść, bo wyskakuje mi jakaś blokada.
Co do wypożyczania samochodów, no to wiem, że są firmy ukierunkowane np. tylko na wesela i mają z tego niezłą kasę, tylko auta raczej normalne, ale do tego dekorują i przyklejają tablice typu "just married" i mają szoferów. Zależy też jakie samochody są w ofercie takiej firmy. No bo czy koszty zakupu np. Porshe się zwrócą, to ciężko powiedzieć. Miałam kiedyś kolegę, który sprowadził jakieś ekstra limuzyny i wypożyczał na wieczory panieńskie, śluby i inne szalone imprezy, ale zamknął po roku biznes, bo jednak nie przynosiło mega dużych dochodów.
no avatar
User

kalijan

Posty

15

Rejestracja

21 sie 2017, o 06:28

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: kalijan » 30 sie 2017, o 08:35

Z tą przejażdżką jako upominek to rzeczywiście coś fajnego, sam ostatnio natrafiłem na coś takiego w tym miejscu https://prezentmarzen.com/prezenty-dla-niego/ i zastanawiam się, czy koledze na kawalerski nie sprawić. Co o tym myślicie, żeby się chłop przejechał Lamborghini przed pójściem do ołtarza?
no avatar
User

michal78

Posty

10

Rejestracja

4 wrz 2017, o 13:31

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: michal78 » 5 wrz 2017, o 16:21

Wszystko zależy od okolicy w której chcesz założyć biznes. W okolicy największych miast może być ciężko - ale w przypadku średnich może nie być zbyt wiele konkurencji. Zadbaj o dobrą stronę, obecność w social mediach, przygotuj ofertę i działaj.
no avatar
User

FiqsMagd

Posty

13

Rejestracja

6 wrz 2017, o 09:22

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: FiqsMagd » 6 wrz 2017, o 09:34

Takie usługi są chętnie kupowane, tylko trzeba mieć pewność ze się z nimi trafi do odpowiedniej grupy klientów, np. do osób które szukają aut na imprezy okolicznościowe i wesela albo firm organizujących imprezy - trzeba to dobrze przemyśleć, do kogo kierujesz usługi.
no avatar
User

diana30

Posty

7

Rejestracja

2 lut 2022, o 18:35

Re: Wypożyczanie samochodów

Postautor: diana30 » 2 paź 2023, o 11:11

Zerknij też tutaj https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia- ... w-wroclaw/ . Jeśli szukasz niezawodnej wypożyczalni samochodów, to polecam Beep Rent! Mają doskonałą flotę pojazdów, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę klienta. Wynajmując samochód od Beep Rent, możesz być pewien, że podróż będzie komfortowa i bezproblemowa.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron