Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Postautor: TadekNiejadek » 24 sie 2017, o 05:22

Witam, zainwestowałem sporo już czasu temu w adwordsy i przełożyło się to faktycznie na wyniki sprzedażowe. Jednak z biegiem czasu (pomimo trzymania ręki na pulsie - nic nie zostało porzucone sobie a muzom) wyniki spadają. Jak podkręcić ponownie sprzedaż pomijając reklamę?
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 05:55

Promocje, rabaty? Jaki profil działalności? Postaraj się podać więcej szczegółów bo ciężko doradzić tak z marszu, poza tym nie da się zwiększyć sprzedaży bez reklamy, to podstawowa kwestia od której zawsze wychodzimy.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Postautor: Marcelus » 28 sie 2017, o 08:42

to nie musi być wina problemu z reklamą czy coś. wystarczy, że towar masz słabszy albo i nawet taki sam a technika poszła do przodu. niezła akcja była z lakierami hybrydowymi u mnie i już tłumaczę dlaczego. sam za bardzo się nie znam na temacie malowania paznokci ale towar miałem dobry i chodliwy. nagle okazało się że zamówienia spadają na łeb na szyję. weź szukaj problemu jak kompletnie nie znasz się na malowaniu paznokci. siostrzenica mi dopiero pomogła ustalić, że wszedł nowy boom, lakiery tytanowe. stąd spadki bo co innego stało się popularne. domówiłem tych i sprzedaż znów na pożadanym poziomie :)
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Postautor: popielnik » 28 sie 2017, o 12:36

żeby każdy tak analizował to by dobrze było hehe a ja jeszcze z przyczyn podam u mnie allegro które było głównym i jedynym miejscem gdzie sprzedawałem, później rozwinąłem to o sklep. ale ogarnięcie samemu trochę czasu zajmowało, to oceny za czas realizacji mi spadły. zatrudnienie dodatkowej osoby to koszta oczywiście więc zrezygnowałem. ograniczenie ilości towaru przyspieszyło wysyłkę i oceny.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Postautor: Marcelus » 28 sie 2017, o 21:23

ale musiało ograniczyć albo zastopować zysk przecież też. pozbywanie się źródła zarobku to chyba nie był racjonalny pomysł.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Postautor: popielnik » 29 sie 2017, o 10:46

ale na pewno najlepszy na jaki wpadłem żeby jakość usługi przestała spadać. opłaciło się bo wszystko wróciło do normy.
no avatar
User

ssam

Posty

3

Rejestracja

24 sie 2017, o 10:29

Re: Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Postautor: ssam » 29 sie 2017, o 12:05

Promocje to najskuteczniejszy sposób na przyciągnięcie klientów. Próbowałeś pozycjonowania lub kampanii na Fb?

- - -
Wykorzystaj wszystkie możliwości internetu, zainwestuj w reklamę swojej firmy w agencji link.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Postautor: SalamonK » 29 sie 2017, o 14:05

A co Cie przerastało tak konkretnie? pakowanie, odnajdywanie przedmiotów na magazynie? problem trzeba nazwać i może da się to jakoś inaczej rozwiązać niż stwierdzac, że się połowe wyrzuci to będzie mniej do roboty.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Postautor: popielnik » 30 sie 2017, o 07:41

Ani jedno ani drugie. Miałem dużo pomyłek z racji że znajdowały się osoby zamawiające trochę ze sklepu trochę z aukcji a ja miałem to w jedną paczkę pakować. Mam sklep od niedawna, może z czasem to jakoś ruszy i się wprawię. Póki co bardzo dużo pracy przy tym także papierkowej itd i muszę nadganiać.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Jak ponownie rozkręcić sprzedaż

Postautor: SalamonK » 30 sie 2017, o 08:24

a nie myślałeś żeby sobie wirtualnego asystenta sprzedaży po prostu ogarnąć? to nie są bóg wie jakie koszty, a na pewno zarobisz na niego tą dodakową ilością towaru jaki sprzeda się na sklepie. poza tym, wyeliminujesz na pewno pomyłki, bo to ściąga ci w jedno miejsce zamówienie od osoby z różnych kanałów i przydziela do jednej paczki. znaczy gwoli ścisłości nie wiem czy każdy tak działa ale mój owszem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 13 Queries | GZIP : Off ]