Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

tymekalex91

Posty

11

Rejestracja

12 paź 2016, o 11:26

Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Postautor: tymekalex91 » 24 paź 2016, o 12:31

Cześć. Posiadam problem z wyborem systemu alarmowego do mojego mieszkania. Chcę zamontować niedrogi alarm, który nie będzie wywoływać fałszywych alarmów - często wyjeżdżam i nie chcę się niepotrzebnie denerwować. Przeczytałem na tym blogu trans-sat.pl , że alarmy Satel są zazwyczaj zakładane w domach. Natomiast nigdzie nie mogłem odszukać informacji o innych systemach alarmowych? Czy nie ma ich dostępnych na naszym rynku? Czy jest inny powód, że nie powinno się ich zakładać w domu. Chciałem się jeszcze dopytać jak wygląda zabezpieczanie domu jak jestem w jego środku. Czy można włączyć wtedy system alarmowy i przemieszczać się po domu normalnie. Oraz najważniejsza rzecz - mam kota. Czy taki zwierzak będzie aktywował system alarmowy w domu?
no avatar
User

Ekspert Porta

Posty

3

Rejestracja

4 maja 2017, o 08:28

Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Postautor: Ekspert Porta » 4 maja 2017, o 08:29

Witam,
jeżeli boi się Pan o bezpieczeństwo mieszkania w czasie Pana wyjazdów, to oprócz alarmy polecamy drzwi antywłamaniowe o najwyższych standardach. BLOG PORTA, który tworzymy dla Państwa, przedstawił charakterystykę nowoczesnych zabezpieczeń antywłamaniowych, dlatego zachęcamy do poznania artykułów na ten temat.
Pozdrawiam,
Ekspert Porta
no avatar
User

ansculime

Posty

8

Rejestracja

11 sty 2017, o 12:27

Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Postautor: ansculime » 19 lip 2017, o 10:45

Koniecznie sprawdźcie ofertę http://www.espol.pl - ich systemy są dokładne, niedrogie i niezawodne. Mam ich system alarmowy od 4 lat i dotąd nie było z nim żadnych problemów.
Awatar użytkownika
User

ghemon

Posty

5

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:21

Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Postautor: ghemon » 24 sie 2017, o 17:52

A może warto w tym temacie poszukać informacji w Internecie? Mi się wydaje, że to jest naprawdę dość dobry pomysł :)
Teraz nie pora myślec o tym, czego ci brak. Lepiej pomyśl. co możesz zrobić z tym, co masz
no avatar
User

compfin

Posty

62

Rejestracja

5 sie 2015, o 12:11

Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Postautor: compfin » 28 sie 2017, o 11:14

Ja mam alarm i klimatyzację http://www.alarm-net.pl/. Niestety już mieliśmy okazję sprawdzić, czy alarm działa prawidłowo, bo ktoś próbował włamać się do naszego domu. Dzięki systemowi alarmowemu włamanie się nie powiodło, a przestępca został złapany. Także polecam Wam gorąco!
Awatar użytkownika
User

zyczej

Posty

4

Rejestracja

27 sie 2017, o 12:51

Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Postautor: zyczej » 29 sie 2017, o 13:15

Szczerze mówiąc, to ja się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc w tym temacie...
Serce obawia się cierpień
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Postautor: leoonarrd21 » 18 wrz 2017, o 12:53

Ja u siebie w domu zamontowałem system alarmowy od firmy www.ropam.pl. Z ciekawszych jego funkcji mogę na pewno wymienić powiadomienia GSM, które na prawdę świetnie działają i uważam, że takie rozwiązanie jest w dzisiejszych czasach niezbędne!
no avatar
User

wokal234

Posty

39

Rejestracja

3 sty 2018, o 17:06

Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Postautor: wokal234 » 9 sty 2018, o 06:01

Moje mieszkanie korzysta z systemu alarmowego, które otrzymałem od http://www.pgsystem.pl . Opiera się on na sygnalizacji napadu i włamania centrali i klawiatury alarmowej, sygnalizatorów, modułu GSM, radiolinii, radiopowiadomienia, dialeru telefonicznego, a także licznych czujników i detektorów.
no avatar
User

ProfiCredit.pl

Posty

20

Rejestracja

13 lut 2018, o 11:34

Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Postautor: ProfiCredit.pl » 13 lut 2018, o 13:47

Sam system alarmowy to jedna sprawa, natomiast inną będzie dobry monitoring jako dodatkowe zabezpieczenie, co o tym sądzicie?
no avatar
User

jakub33r45

Posty

5

Rejestracja

2 kwie 2018, o 07:58

Re: Jakiej firmy sprawdzony system alarmowy do mieszkania

Postautor: jakub33r45 » 2 kwie 2018, o 08:01

Nie ma jednej dobrej firmy która była by przydatna do takich systemów tutaj

____________________________________________
projektowanie stron internetowych
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.123s | 13 Queries | GZIP : Off ]