Jak archiwizować dokumenty?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Jak archiwizować dokumenty?

Postautor: milena_w » 27 sie 2017, o 22:12

Cześć! Czy archiwizacja dokumentów księgowych jest dobrym rozwiązaniem, jeśli mam dokumenty, które nie są mi potrzebne w formie fizycznej, ale w każdej chwili chciałabym mieć do nich dostęp (na wszelki wypadek)? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi…
no avatar
User

mbj

Posty

4

Rejestracja

28 sie 2017, o 09:55

Re: Jak archiwizować dokumenty?

Postautor: mbj » 28 sie 2017, o 10:17

Witaj,

Generalnie pomysł dobry jednak pojawia się wiele pytań np.

Ilości dokumentów (czy aby na pewno chodzi tylko o dokumenty księgowe, czy może masz w firmie inne dokumenty papierowe, które dobrze by było zabezpieczyć?)
Tego czy chcesz te dokumenty przechowywać u siebie czy w magazynach zewnętrznych?
Czy rzeczywiście potrzebujesz dostępu 24/7 czy zadowoli Cię dostęp do dokumentów w ciągu x godzin od wysłania żądania?
Czy jeśli chcesz mieć dostęp 24/7 to chcesz by dokumenty zeskanowała za Ciebie firma zewnętrzna czy chcesz je skanować własnymi (firmowymi) siłami?

Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółach zapraszam do kontaktu na priv

Z pozdrowieniami,
MJ
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Jak archiwizować dokumenty?

Postautor: cyryl18 » 8 maja 2018, o 10:35

Dokumenty, które jakiś czas temu poddaliśmy archiwizacji okazały się już zwyczajnie niepotrzebne. Chcemy się tego pozbyć, jednak działanie tego typu na własną rękę może być bardzo męczące. Jesteście w stanie polecić firmę, która je podda utylizacji? Najlepiej Wrocław i okolice.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Jak archiwizować dokumenty?

Postautor: danny4231 » 8 maja 2018, o 12:47

Myślę, że może zainteresować Cię oferta firmy http://przeprowadzka.wroc.pl/ . Poza organizacją wysokiej jakości przeprowadzek trudzą się również utylizacją dokumentów i sprzętu. Korzystałem z wszelkich usług, jakie oferują, oczywiście wykonywane były sprawnie, szybko i z pełną starannością. Zdecydowanie polecam!
no avatar
User

arabika

Posty

1274

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Jak archiwizować dokumenty?

Postautor: arabika » 22 maja 2020, o 16:09

W moim przypadku archiwizacja jest bardzo ważna i ja również ją u siebie w firmie stosuję. Nawet jak czytałam w https://www.connecto.pl/archiwizacja-do ... biorstwie/ to są także specjalne dedykowane oprogramowana, aby ten cały proces ułatwić. Jak dla mnie jest to świetna sprawa.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Jak archiwizować dokumenty?

Postautor: ninja_84 » 3 sie 2020, o 16:43

Moim zdaniem przyda Ci się specjalistyczny program do archiwizacji dokumentów który ułatwi wszystko. Nawet nie wiesz, jaka to pomocna sprawa i wszystko masz pod ręką w jednym miejscu.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

amber

Posty

399

Rejestracja

15 kwie 2022, o 07:18

Re: Jak archiwizować dokumenty?

Postautor: amber » 27 cze 2023, o 20:13

Witajcie! Dzisiaj chciałbym poruszyć temat archiwizacji dokumentów i jak ważna jest to tajemnica sukcesu w prowadzeniu działalności. W dzisiejszych czasach gromadzimy coraz więcej informacji, które wymagają odpowiedniego przechowywania. Dlatego warto skorzystać z usług Rhenus Data i przenieść mniej potrzebne dokumenty do zewnętrznego magazynu. Możemy mieć pewność, że nasze dokumenty są w bezpiecznych rękach, a my możemy skupić się na efektywnym prowadzeniu biznesu. Postawcie na sukces i profesjonalną archiwizację!
no avatar
User

stoperek

Posty

3507

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Jak archiwizować dokumenty?

Postautor: stoperek » 24 sie 2023, o 11:28

W poszukiwaniu firmy zajmującej się digitalizacją dokumentów polecam zajrzeć do https://ddp.pl/ Wdrażają internetowe katalogi kartkowe oraz inne rozwiązania do obróbki i zarządzania procesami digitalizacji i zdigitalizowanymi dokumentami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.515s | 15 Queries | GZIP : Off ]