Wizerunek firmy w sieci

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Weknejra

Posty

1

Rejestracja

18 maja 2017, o 10:04

Wizerunek firmy w sieci

Postautor: Weknejra » 19 maja 2017, o 12:41

Hej przymierzam się do otwarcia własnej działalności - sklep odzieżowy. Szukam sprawdzonych pomysłów na budowanie marki firmy w sieci. Mam już logo i jestem w trakcie przygotowywania strony internetowej. Może macie jakieś rady dla nowicjusza.
no avatar
User

Szemaniak

Posty

1

Rejestracja

15 mar 2017, o 04:36

Re: Wizerunek firmy w sieci

Postautor: Szemaniak » 26 maja 2017, o 10:13

Strona internetowa to podstawa - fajnie, że masz już wstępny projekt. Zadbaj o łatwą ścieżkę zakupu, bo klienci szybko się zniechęcają. Zdjęcia produktów również muszą być jak najlepszej jakości. Z biegiem czasu zadbałabym też o pozytywne wpisy w big. Więcej informacji znajdziesz tutaj na stronie Infokonsumenta. Podwyższą Twoją wiarygodność w oczach klientów i kontrahentów.
Awatar użytkownika
User

marcix006

Posty

15

Rejestracja

13 lip 2017, o 18:32

Re: Wizerunek firmy w sieci

Postautor: marcix006 » 13 lip 2017, o 18:49

Szemaniak pisze:Strona internetowa to podstawa - fajnie, że masz już wstępny projekt. Zadbaj o łatwą ścieżkę zakupu, bo klienci szybko się zniechęcają. Zdjęcia produktów również muszą być jak najlepszej jakości. Z biegiem czasu zadbałabym też o pozytywne wpisy w big. Więcej informacji znajdziesz tutaj na stronie Infokonsumenta. Podwyższą Twoją wiarygodność w oczach klientów i kontrahentów.


Podłączam się pod pytanie.
Dziękuję za link z poradami :)

A jeżeli nie mam logo i projektu sklepu to lepiej kupić gotowy szablon czy zgłosić się do profesjonalisty aby stworzył wszystko od podstaw?
Nie ukrywam, że im mniejsze koszty na początek - tym lepiej.

Pozdrawiam i dziękuję!
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Wizerunek firmy w sieci

Postautor: Kleo » 26 lip 2017, o 16:01

Warto samą stroną internetową poprawić wizerunek firmy. Jest to możliwe z https://heronart.pl/tanie-strony-internetowe/ tutaj jest bardzo fajny pakiet strony internetowej, która jest w atrakcyjnej cenie. Z tego co widzę jest kilka fajnych wersji stron, może akurat tobie któraś podpasuje?
Awatar użytkownika
User

wrobel90

Posty

5

Rejestracja

28 lip 2017, o 19:13

Re: Wizerunek firmy w sieci

Postautor: wrobel90 » 28 lip 2017, o 19:16

Super ;) Dzięki wielkie za sprawdzone informacje na ten temat :)
Życie jest wspaniałe! :D
no avatar
User

karol2132

Posty

3

Rejestracja

21 sie 2017, o 03:44

Re: Wizerunek firmy w sieci

Postautor: karol2132 » 21 sie 2017, o 03:51

to według mnie jest najważniejsze

__________________________________________
hyip monitor
Awatar użytkownika
User

kiero48

Posty

5

Rejestracja

23 sie 2017, o 21:15

Re: Wizerunek firmy w sieci

Postautor: kiero48 » 25 sie 2017, o 20:18

To trochę nie mój temat... Nie mam pojęcia w tym obszarze. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...
Zawsze teraz pijesz przeciwko czemuś lub za coś. Gdzie tam. Wiele razy po prostu pijesz. Dziś będziesz to robił na potęgę.
no avatar
User

gienek

Posty

6

Rejestracja

20 gru 2011, o 22:33

Re: Wizerunek firmy w sieci

Postautor: gienek » 26 sie 2017, o 18:33

kiero48 pisze:To trochę nie mój temat... Nie mam pojęcia w tym obszarze. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...


To po co się odzywasz, skoro nie masz nic do powiedzenia? :)
Pozdrawiam serdecznie - Gienek
Sprawdź moją ofertę zakupu pleksi - http://plexinawymiar.pl (na wymiar, tanio, szybko i solidnie)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.139s | 15 Queries | GZIP : Off ]