Sala konferencyjna

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

tomekpanq

16

31 sie 2015, o 12:16

Re: Sala konferencyjna

Postautor: tomekpanq » 7 sie 2017, o 10:42

To jak właśnie szukacie dobrego zdrowego cateringu to nie wypada zamawiać schabowych tylko soki i owoce. Dobrym przykładem jest tu Take a Fruit oni się zajmują dostawa owoców warszawa właśnie również na konferencje
Awatar użytkownika
User

pederek

5

23 sie 2017, o 21:02

Postautor: pederek » 25 sie 2017, o 20:10

A co Wy na to, żeby poszukać info na ten temat gdzieś w necie? Internet to prawdziwe źródło wiedzy i informacji :)
Myśl tylko o tym,co należy. Miej w głowie to, co robisz. Nie wolno ci zrobić żadnego głupstwa.
no avatar
User

Mrs. Smith

51

27 wrz 2017, o 07:11

Postautor: Mrs. Smith » 2 paź 2017, o 09:58

Uważam, że lepiej szkolenie urządzić w mniejszej miejscowości, z dala od wielkiego miasta. Mam porównanie, bo byłam na szkoleniu w centrum Wrocławia i w hotelu w okolicach trójmiasta https://hotelwieniawa.com/hotel/konferencje. W tym pierwszym, masa ludzi, głośno, wszystko w nerwowej atmosferze. W tym drugim - cisza, spokój, dookoła lasy. Umysł w takich miejscach zupełnie inaczej pracuje.
no avatar
User

paullaobreczarek

12

25 lis 2015, o 11:42

Postautor: paullaobreczarek » 4 paź 2017, o 22:33

Soki i owoce z Take a Fruit – polecam. Ostatnio miałam możliwość spróbowania tych specjałów w jednym z warszawskich biurowców. Super sprawa. Obok stał pan kanapka, a ludziska walili po soki i owoce i powiem szczerze – bardzo misię to podobało!
Awatar użytkownika
User

kermit12

5

21 paź 2017, o 14:25

Postautor: kermit12 » 23 paź 2017, o 14:59

Mi się wydaje, że to jest kwestia dla specjalisty. Dzięki temu można sobie oszczędzić bardzo wielu trudności.
Nie wolno się godzić na półśrodki. Są na świecie rzeczy, które można robić tylko samemu i inne, które da się zrobić tylko we dwójkę. Ważne jest, żeby je właściwie połączyć.
no avatar
User

Mrs. Smith

51

27 wrz 2017, o 07:11

Postautor: Mrs. Smith » 25 paź 2017, o 11:25

My na szkolenia i konferencje jeździmy do Kompleksu Hotelowego Logos w Augustowie http://augustow-hotel.pl
Mamy wszystko w jednym miejscu: jedzenie i noclegi, dlatego mamy ten komfort, że nie musimy nigdzie dalej się przemieszczać :)
Poprzednia