Własna firma produkcyjna

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
Awatar użytkownika
User

pederek

Posty

5

Rejestracja

23 sie 2017, o 21:02

Re: Własna firma produkcyjna

Postautor: pederek » 25 sie 2017, o 20:05

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady ;) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
Myśl tylko o tym,co należy. Miej w głowie to, co robisz. Nie wolno ci zrobić żadnego głupstwa.
no avatar
User

Thertor

Posty

37

Rejestracja

15 sie 2017, o 19:23

Re: Własna firma produkcyjna

Postautor: Thertor » 4 wrz 2017, o 18:34

Faktycznie sporo dobrych i istotnych porad. Ja jednak mam do was pytanie, czy orientujecie się gdzie można dostać najlepsze jakościowo maszyny dla przemysłu spożywczego? Planuję otworzyć swoją własną cukiernie z dosyć sporą linia produkcyjna i będę potrzebował na prawdę solidnej firmy do jej wykonania.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Własna firma produkcyjna

Postautor: leoonarrd21 » 2 paź 2017, o 13:16

W takiej firmie na pewno jest tez biuro i moim zdaniem przydadzą się w nim jakieś ładne pufy. Chociaż by podobne do tych https://sklep.jabbadesign.pl/37-pufy-do-biura . To zawsze doda elegancji wystrojowi :)
no avatar
User

Martyna Kłos

Posty

10

Rejestracja

20 cze 2016, o 17:36

Re: Własna firma produkcyjna

Postautor: Martyna Kłos » 3 paź 2017, o 11:50

Własna firma produkcyjna to dobry biznes. Wiadomo, że jest przy tym sporo pracy ale się opłaca. Z pewnością na hali produkcyjnej macie sporo sprzętów i urządzeń, które muszą działać w sposób ciągły. Aby ich praca była bezawaryjna musza być odpowiednio nasmarowane. Do profesjonalnych maszyn najlepiej sprawdza się olej przemysłowy Castrol. Możecie go kupić od firmy Onico SA, która zajmuje się jego dystrybucją. Zapewniają niskie ceny i nieprzerwane dostawy.
no avatar
User

Tech2Market.pl

Posty

14

Rejestracja

5 paź 2017, o 10:29

Re: Własna firma produkcyjna

Postautor: Tech2Market.pl » 5 paź 2017, o 10:53

Wszystko wymaga odpowiednich inwestycji jak i budżetu na ten cel. Jeżeli jesteś na etapie wstępnego projektu swojej firmy, to koniecznie zerknij do nas, ponieważ możemy pomóc jak i doradzić w wielu kwestiach.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Własna firma produkcyjna

Postautor: Ailis » 11 paź 2017, o 09:05

Już za kilka dni Łódź będzie ośrodkiem rozmów o biznesie. Trwają przygotowania do jubileuszowego X Europejskiego Forum Gospodarczego-Łódzkie 2017, organizowanego przez województwo łódzkie. Ktoś jedzie ?
Awatar użytkownika
User

avicii

Posty

4

Rejestracja

1 paź 2017, o 14:14

Re: Własna firma produkcyjna

Postautor: avicii » 11 paź 2017, o 17:03

A jakbyście się zastanawiali jakie są koszty założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to tu gdzie podlinkowałem są dość ciekawe informacje na ten temat. Sądzę, że zdecydowanie będzie to dość przydatna informacja :)
Problemy dwóch maluczkich ludzi naprawdę nic nie znaczą wobec całego, zwariowanego świata.
no avatar
User

Sebastian77

Posty

62

Rejestracja

19 paź 2017, o 08:23

Re: Własna firma produkcyjna

Postautor: Sebastian77 » 8 lis 2017, o 15:25

Natomiast oferty produktów do układów centralnego smarowania godne uwagi tylko w http://ucs.net.pl/ znalazłem. Swojego czasu było nam potrzebne układy centralnego smarowania, oni świetnie zajęli się tym tematem. Współprace wspominam przyjemnie, więc polecam.
no avatar
User

Dawson

Posty

28

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:59

Re: Własna firma produkcyjna

Postautor: Dawson » 9 lis 2017, o 09:23

Jeśli będziesz potrzebował różnego rodzaju maszyny do przemysłu to warto sprawdzić ofertę sklepu internetowego http://gamtech.pl/. Firma ta zajmuje się dostarczaniem również filtrów przemysłowych jak i silników.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Własna firma produkcyjna

Postautor: danny4231 » 12 gru 2017, o 19:05

Jeśli doszłoby do sytuacji w której eksploatowane przez Ciebie maszyny odmówiłyby posłuszeństwa - nie jest to powód do paniki! Nie muszą z miejsca kończyć na złomie, wystarczy je poddać odpowiedniej diagnozie i późniejszej, ewentualnej naprawie. Mój zakład za każdym razem w takiej sytuacji zgłasza się do http://scanwir.pl/ - w mgnieniu oka przywracają do normalnego stanu wszelkie szkody.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 13 Queries | GZIP : Off ]